Puzzle sensoryczne 20 elementów Wycieczka do zoo (J02774)
Wiek: 3+

Janod

  • Format: 33 x 6 x 27 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
86,00 PLN
Nasza cena
78,00 PLN
Oszczędzasz 10%

Duży zestaw puzzli sensorycznych francuskiej marki JANOD. Składa się z 20 elementów. Ułożony z nich obrazek przedstawia życie zwierząt w zoo. Jej mieszkańców dziecko może poznać także sensorycznie – sierść czy skóra siedmiu stworzeń wykonane zostały z teksturowanych materiałów. Dotykanie różnorodnych tekstur imituje prawdziwe wrażenia empiryczne i rozwija dziecięcy zmysł dotyku. Wzbudza też dodatkowe zainteresowanie układanką. Puzzle mają spore rozmiary, a obrazek po ułożeniu to 65 na 20 cm. Puzzle zostały wykonane z trwałego kartonu, a ich kształty ułatwiają dziecku łączenie elementów.
Zapakowane w estetyczne kartonowe pudełko idealnie nadają się na prezent.  

Układanie puzzli stymuluje rozwój mózgu dziecka już od najmłodszych lat. To znakomity trening pamięci i koncentracji, który dodatkowo uczy rozpoznawania kształtów oraz logicznego myślenia. Puzzle rozwijają też wiarę we własne możliwości, ćwiczą sprawność manualną dłoni i cierpliwość.  

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące innowacyjność z francuskim designem i najwyższą jakością. Unikalne produkty Janod tworzone są z drewna i innych solidnych, trwałych materiałów, a przede wszystkim – z dziecięcych marzeń!
Janod – JUST PLAY!

Od 3. roku życia.

Szczegóły

Tytuł: Puzzle sensoryczne 20 elementów Wycieczka do zoo (J02774)
Podtytuł: Wiek: 3+
Producent: Janod
Kod paskowy: 3700217327743
Format: 33 x 6 x 27 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: