Puzzle w walizce Podwodny świat 100 elementów (J02947)
Wiek: 6+

Janod

  • Format: 25 x 7 x 24 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
59,99 PLN
Nasza cena
55,00 PLN
Oszczędzasz 9%

Zestaw puzzli w walizce Podwodny świat francuskiej marki JANOD składa się ze 100 elementów, po ułożeniu tworzących piękny, bogaty w szczegóły obrazek, przedstawiający morskie stworzenia, m.in. wieloryba, rekina, ośmiornicę, ryby, kraby i wiele innych, a także obserwującego je nurka, oraz marynarza w łodzi, wypatrującego przez lunetę latarni na horyzoncie. Puzzle wykonane są z solidnego kartonu i zaprojektowane we Francji. Zapakowane w estetyczną walizeczkę z rączką. Idealnie nadają się na prezent.

Układanie puzzli stymuluje rozwój mózgu dziecka już od najmłodszych lat. To znakomity trening pamięci i koncentracji, który dodatkowo uczy rozpoznawania kształtów oraz logicznego myślenia. Puzzle rozwijają też wiarę we własne możliwości, ćwiczą sprawność manualną dłoni i cierpliwość.

Zabawka rozwija:
- umiejętność budowania i projektowania
- pamięć i koncentrację

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące innowacyjność z francuskim designem i najwyższą jakością. Unikalne produkty Janod tworzone są z drewna i innych solidnych, trwałych materiałów, a przede wszystkim – z dziecięcych marzeń! Janod – JUST PLAY!

Od 6. roku życia.

Szczegóły

Tytuł: Puzzle w walizce Podwodny świat 100 elementów (J02947)
Podtytuł: Wiek: 6+
Producent: Janod
Kod paskowy: 3700217329471
Format: 25 x 7 x 24 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje