Skakanka z drewnianymi rączkami Zajączek (J03197)
Wiek: 3+

Janod

  • Format: 12 x 4 x 26 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
38,47 PLN
Nasza cena
31,27 PLN
Oszczędzasz 19%

Skakanka z drewnianymi rączkami francuskiej marki JANOD to doskonała zabawka dla aktywnych, zarówno starszych, jak i młodszych, dzieci. Dzięki odkręcanej końcówce rączek, długość sznurka można regulować - maksymalnie ma on 2 metry. Rączki mają wygodny do trzymania wydłużony kształt i piękne kolory, zakończone są okrągłą drewnianą główką przyjaznego zajączka z różowymi filcowymi uszkami. Skakanie przez skakankę to świetny sposób na spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Skakanka sprawdzi się podczas zabaw plenerowych, np. na pikniku czy urodzinowych przyjęciach. Zabawkę zaprojektowano we Francji. Doskonale nadaje się na prezent.

Zabawka rozwija sprawność ruchową.

Zabawki do zabawy na zewnątrz marki Janod zachęcają dziecko do aktywności na świeżym powietrzu. Ich wysoka jakość i precyzyjne wykonanie są gwarancją bezpieczeństwa, dzięki czemu maluch może swobodnie rozwijać swoją motorykę – ćwiczyć równowagę, koordynację ruchową, czucie głębokie i dobry kontakt z własnym ciałem. Zabawa na dworze ma ponadto korzystny wpływ na zdrowie i ogólną odporność.

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące innowacyjność z francuskim designem i najwyższą jakością. Unikalne produkty Janod tworzone są z drewna i innych solidnych, trwałych materiałów, a przede wszystkim – z dziecięcych marzeń! Janod – JUST PLAY!

Szczegóły

Tytuł: Skakanka z drewnianymi rączkami Zajączek (J03197)
Podtytuł: Wiek: 3+
Producent: Janod
Kod paskowy: 3700217331979
Format: 12 x 4 x 26 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: