Drewniany sorter obrotowy Pies Sweet Cocoon (J04421)
Wiek: 2+

Janod

  • Format: 30,5 x 11,5 x 18 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
148,50 PLN
Nasza cena
135,00 PLN
Oszczędzasz 10%

Drewniany sorter obrotowy Pies z serii Sweet Cocoon francuskiej marki JANOD rozwija u dziecka wiele kluczowych umiejętności, m.in. rozróżnianie i dopasowywanie kształtów i kolorów czy tzw. małą motorykę, a ponadto uczy koncentracji, spostrzegawczości i cierpliwości. Ma postać sporych rozmiarów jamnika z ogonkiem i główką na sprężynkach, czarnym noskiem i długimi filcowymi uszami. Tułów psa składa się z 4 obręczy z obrazkami, które należy odpowiednio skonfigurować, tj. ułożyć rząd 4 takich samych figur lub 4 figur w tym samym kolorze. Zabawka utrzymana jest w pięknych, jakby „dorosłych”, kolorach jasnego drewna i czerni z elementami w odcieniach m.in. pastelowego niebieskiego, zielonego, różu, brązu czy bieli.
Zaprojektowana we Francji. Zapakowana jest w estetyczne, kartonowe pudełko w ciemnym kolorze, charakterystycznym dla kolekcji Sweet Cocoon. Idealnie nadaje się na prezent.

Kolekcja Sweet Cocoon to seria rozwojowych drewnianych zabawek, pomalowanych farbami wodnymi, dla dzieci powyżej 1. roku życia, utrzymana w niezwykłej dojrzałej kolorystyce. Każda zabawka ma wyjątkowy, estetyczny design i wspiera potrzeby poznawcze oraz małą motorykę dziecka.

Zabawki edukacyjne marki Janod wyróżniają niebanalne rozwiązania, wysoka jakość materiałów i precyzyjne wykonanie. Podczas beztroskiej zabawy rozwijają zmysły dziecka i wspomagają jego rozwój dzięki mnogości funkcji. Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, służą ćwiczeniu adekwatnych na danym etapie umiejętności, jak motoryka dłoni czy kojarzenie kształtów i kolorów.

Zabawka rozwija:
- małą motorykę
- odkrywanie i eksperymentowanie
- umiejętność obserwacji

Szczegóły

Tytuł: Drewniany sorter obrotowy Pies Sweet Cocoon (J04421)
Podtytuł: Wiek: 2+
Producent: Janod
Kod paskowy: 3700217344214
Format: 30,5 x 11,5 x 18 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: