Gra memory do kąpieli Zwierzątka 24 elementy (J04714)
Wiek: 2+

Janod

  • Format: 16 x 2,5 x 20 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
46,20 PLN
Nasza cena
42,00 PLN
Oszczędzasz 10%

Gra pamięciowa memory francuskiej marki JANOD, przeznaczona do zabawy w kąpieli. Składa się z: 24 okrągłych wodoodpornych żetonów z 12 różnymi obrazkami, które należy dobrać w pary, odkrywając je i zapamiętując ich położenie. Na żetonach znajdują się m.in. pingwin, żaglówka, łódź podwodna, foka czy kaczorek. Zabawka ta jest idealnym umilaczem czasu, spędzanego w wannie. Zaprojektowana we Francji. Zapakowana w estetyczne pudełko z uchwytem. Idealnie nadaje się na prezent.

Kolekcja do kąpieli JANOD to seria pięknych wodoodpornych zabawek dla maluszków. Składają się na nią m.in. sympatyczne zwierzaczki, puzzle, łódki, a nawet artykuły plastyczne. Dzięki nim czas kąpieli jest zawsze wypełniony radością i eksperymentami, a przy tym rozbudza dziecięcą wyobraźnię.

Gry rozbudzają myślenie strategiczne i planowanie. To wspaniała rozrywka dla całej rodziny.

Zabawka rozwija:
- pamięć i koncentrację

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące innowacyjność z francuskim designem i najwyższą jakością. Unikalne produkty Janod tworzone są z drewna i innych solidnych, trwałych materiałów, a przede wszystkim – z dziecięcych marzeń! Janod – JUST PLAY!

Od 2. roku życia.

Szczegóły

Tytuł: Gra memory do kąpieli Zwierzątka 24 elementy (J04714)
Podtytuł: Wiek: 2+
Producent: Janod
Kod paskowy: 3700217347147
Format: 16 x 2,5 x 20 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje