Układanka drewniana magnetyczna z 70 magnesami Ogród (J05463)
Wiek: 3+

Janod

  • Format: 42 x 0,7 x 29,7 cm
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
102,30 PLN
Nasza cena
93,00 PLN
Oszczędzasz 10%

Magnetyczna układanka Ogród francuskiej marki JANOD to doskonała zabawka, rozwijająca kreatywność i wyobraźnię. Zabawa polega na układaniu magnesów na dużej drewnianej planszy z ilustracją ogrodu. W zestawie jest aż 70 magnesów, przedstawiających różne rośliny, zwierzęta i przedmioty, które można spotkać w ogródku - m.in.: różne gatunki uprawnych warzyw i owoców, kwiaty, królika, ślimaka, kreta, stracha na wróble, budkę dla ptaków, ul, grabie czy konewkę. Układanka ta będzie służyć dziecku przed bardzo długi czas i nieprędko się znudzi, bo daje wiele możliwości kreacji i urzdzania "swojego ogródka". Jest pięknie wykonana, co dodatkowo rozbudza zmysł artystyczny, a ponadto ćwiczy logiczne myślenie oraz sprawność manualną u dziecka. To także świetny sposób na naukę ogrodnictwa. Do układanki dołączona jest instrukcja (po angielsku) z nazwami roślin, jakie można uprawiać w ogrodzie na poszczególnych grządkach.

Planszę można zawiesić na sznurku. Zabawka została zaprojektowana we Francji. Prezentuje się bardzo estetycznie i doskonale nadaje się na prezent.

Zabawki magnetyczne JANOD to inspirujący pomysł na pobudzanie dziecięcej wyobraźni i rozwój jego sprawności manualnej. Wielkość magnesów jest odpowiednia dla wieku dziecka, a zestawy mają ciekawą tematykę i wiele możliwości zastosowań. Wyróżnia je wysoka jakość materiałów i estetyka wykonania.

Zabawka rozwija:
- umiejętność budowania i projektowania
- pamięć i koncentrację

Od 3. roku życia.

Szczegóły

Tytuł: Układanka drewniana magnetyczna z 70 magnesami Ogród (J05463)
Podtytuł: Wiek: 3+
Producent: Janod
Kod paskowy: 3700217354633
Format: 42 x 0,7 x 29,7 cm
Waga: 0.83 kg

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: