Zestaw lekarza z 10 akcesoriami (J06513)
Wiek: 3+

Janod

  • Format: 24 x 9,5 x 16,5 cm
Wysyłka:
Jutro (środa 2020-11-25)
Sugerowana cena
141,91 PLN
Nasza cena
129,00 PLN
Oszczędzasz 10%

Zestaw lekarza z akcesoriami francuskiej marki JANOD to idealna zabawka dla dzieci lubiących odtwarzać codziennie sytuacje, takie jak wizyta w przychodni. W torbie lekarskiej znajdziemy:
- 1 strzykawkę,
- 1 młotek neurologiczny,
- 1 środek do dezynfekcji,
- 1 bandaż w rolce,
- 1 stetoskop,
- 1 otoskop,
- 1 termometr,
- 1 szpatułka,
- 1 plik recept,
- 1 ołówek.

Większość elementów wykonana została z drewna i pomalowana bezpiecznymi dla dzieci farbami. Akcesoria są precyzyjne i bardzo estetyczne, a zabawa nimi to sama przyjemność, zwłaszcza dla dzieci, które lubią naśladować dorosłych – takie zabawy pomagają im oswajać się z codziennością i przyswajać zasady społecznych zachowań. Prostokątna torba lekarska jest zapinana na suwak i wykonana z materiału w kolorze czerwonym (boki czarne) z charakterystycznym znakiem krzyża. Ma solidne czarne rączki do przenoszenia i wygląda bardzo elegancko. Idealnie nadaje się na prezent.

Zabawki marki JANOD wiernie odwzorowują swoje „dorosłe” odpowiedniki, zostały jednak dostosowane wielkością do dziecięcych rączek. Są bezpieczne i idealnie nadają się do uwielbianej przez dzieci „zabawy w dorosłych”. Starannie wykonane z drewna, mają przyjemny, ciekawy design, który rozwija poczucie estetyki, a ponadto rozwijają kreatywność i motorykę małej dłoni. Odtwarzanie sytuacji, znanych z obserwacji, pozytywnie wpływa na wszechstronny rozwój dziecka, w tym kontakt z rówieśnikami.

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące innowacyjność z francuskim designem i najwyższą jakością. Unikalne produkty Janod tworzone są z drewna i innych solidnych, trwałych materiałów, a przede wszystkim – z dziecięcych marzeń!
Janod – JUST PLAY!

Od 3. roku życia.

Szczegóły

Tytuł: Zestaw lekarza z 10 akcesoriami (J06513)
Podtytuł: Wiek: 3+
Producent: Janod
Kod paskowy: 3700217365134
Format: 24 x 9,5 x 16,5 cm
Waga: 0.74 kg

Recenzje