Top 10

Rebel

  • Oprawa: Pudełko kartonowe
Wysyłka:
2 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
89,19 PLN
Nasza cena
64,44 PLN
Oszczędzasz 28%

Współpraca, kreatywność i dobra zabawa to Twoje ulubione elementy gier planszowych? Zbierz znajomych i spróbujcie swoich sił w Top 10 - niebanalną grę skojarzeń, w której będziecie mogli puścić wodze fantazji, dążąc do wspólnej wygranej.
 
Waszym celem jest przetrwać 5 rund. Aby to osiągnąć, musicie sprawnie wymyślać hasła, odzwierciedlające Wasze miejsca w szeregu! 
 
Na czym to polega?
Aby rozpocząć grę, należy wybrać osobę, która będzie kapitanem, i rozdać graczom losowe karty z numerami od 1 do 10. Nie pokazujcie ich nikomu! 
Kapitan czyta pozostałym wylosowaną zajawkę. Może to być na przykład: "Wymyśl imię dla psa od nierobiącego na nikim wrażenia do naprawdę przerażającego". 
Teraz czas na kreatywną zabawę! Numery graczy wskazują, w którym miejscu między jednym a drugim kryterium ma znaleźć się ich odpowiedź. Każdy musi odpowiedzieć na zajawkę hasłem, które jego zdaniem odzwierciedla to miejsce. 
Kiedy każdy poda swoje hasło, kapitan będzie próbował ułożyć odpowiedzi w kolejności rosnącej. To co, które imię brzmi bardziej groźnie? "Lassie", "Godzilla" czy jednak "Freddy Krueger"? ;)
Za każdą pomyłkę kapitan przerzuca jeden żeton jednorożca do strefy dwójki. Gdy żetony się skończą, drużyna przegrywa. Ale wystarczy, że pod koniec 5. rundy zostanie Wam choć jeden jednorożec, a możecie się cieszyć zwycięstwem.
 
Zawartość pudełka:
  • 125 kart zajawki
  • 10 kart numerków
  • mata
  • 8 żetonów
  • instrukcja
Wiek: 14+
Liczba graczy: 4-9
Czas gry: 15-30 minut
Autor: Aurélien Picolet
Wydanie polskie
 
Dlaczego pokochasz tę grę?
Jeśli szukasz zabawnej gry, która pobudzi towarzystwo i zapewni Wam kreatywną zabawę, Top 10 będzie strzałem w dziesiątkę! Będziecie mieli okazję wykazać się humorem i wyjątkowymi pomysłami.
Możliwość zabawy aż w 9 osób czyni z Top 10 świetną propozycję na imprezy. 
Dla weteranów gry, którzy z łatwością przeżywają 5 rund przygotowaliśmy trudniejszy wariant ekspercki!

Szczegóły

Tytuł: Top 10
Producent: Rebel
Kod paskowy: 5902650615250
Oprawa: Pudełko kartonowe

Recenzje