Lornetka Bresser Hunter 10x25 (24478)
od 6 lat

Levenhuk

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
119,94 PLN
Nasza cena
105,24 PLN
Oszczędzasz 13%Oparta na pryzmatach dachowych konstrukcja optyczna lornetki Lornetka Bresser Hunter 10x25 zapewnia kompaktowe wymiary i nieduży ciężar. Taka kompaktowa konstrukcja jest bardzo wygodna w przypadku wędrówek i wycieczek, a jednocześnie nie wpływa na jakość obrazu. Uniwersalność urządzenia jest oczywista doskonale nadaje się zarówno na ekstremalną wędrówkę górską, jak i na zwiedzanie muzeum.

Lornetka zapewnia wysokiej jakości obraz dzięki specjalnej antyodblaskowej powłoce wysokiej jakości układu optycznego, który zapobiega zniekształceniom i odblaskom. Minimalny dystans makro w przypadku tego modelu to 7 metrów. Lornetka Bresser Hunter 10x25 polecana jest do użytku w dzień.

Lornetkę tę wyposażono w mechanizm regulacji, który zapewnia maksymalną wygodę podczas obserwacji osobom noszącym okulary. Lornetka posiada centralne pokrętło regulacji ostrości; korpus został wykonany z plastiku, ale dzięki gumowym elementom i muszlom ocznym lornetka jest bardzo wygodna i dobrze się nią manipuluje. Aby dostosować rozstaw okularów, wystarczy zsunąć do siebie dwie lunety lornetki bądź też rozsunąć je tak, aby odległość między nimi odpowiadała odległości pomiędzy Twoimi źrenicami. Zestaw zawiera również wygodny futerał do przechowywania i transportu.


od 6 lat

Szczegóły

Tytuł: Lornetka Bresser Hunter 10x25 (24478)
Podtytuł: od 6 lat
Producent: Levenhuk
Kod paskowy: 611901513812

Recenzje