Zestaw z lornetką Bresser Junior Outdoor (8830000)
od 6 lat

Levenhuk

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
167,94 PLN
Nasza cena
147,37 PLN
Oszczędzasz 13%Bogaty zestaw dla młodych odkrywców i podróżników od firmy Bresser. Zestaw do zabawy na wolnym powietrzu zawiera wszystkie potrzebne elementy: kompaktową lornetkę z powiększeniem 4x, latarkę czołową, bidon, minikompas i wygodny futerał. Całkowita masa zestawu to jedynie 460 g, dzięki czemu możesz go wygodnie zabrać ze sobą na ekscytującą wycieczkę!

Lornetka Bresser Junior 4x30 dla dzieci
Mała lornetka przeznaczona do prowadzenia obserwacji w świetle dziennym. Konstrukcja wykorzystuje pryzmaty dachowe i zapewnia powiększenie 4x. Możliwa jest regulacja ostrości i rozstawu okularów. Układ optyczny jest wykonany z wysokiej jakości plastiku optycznego. Lornetka ta pozwala na obserwację odległych obiektów.

Latarka czołowa LED
Latarka czołowa przydaje się do badania tajemniczych jaskiń i ciemnych zamków wszystkich miejsc, do których nie dociera światło słoneczne, a w których potrzebne są wolne ręce. Latarka czołowa zasilana jest przez trzy baterie AAA. Aby ją włączyć, wystarczy nacisnąć przycisk. Stabilność latarki gwarantuje regulowany pasek. Dostępne są trzy tryby intensywności: jedna dioda LED, trzy diody LED i siedem diod LED. Naciskając przycisk, możesz przełączać się pomiędzy trybami oświetlenia.

Minikompas
Prosty kompas z igłą, która zawsze wskazuje północ. Niezbędne narzędzie do zorientowania się w nieznanym terenie. Przez ucho w kompasie możesz przeciągnąć mocny sznurek i powiesić kompas na szyi dzięki temu nigdy go nie zgubisz!

Bidon
Bidon posiada podwójne ścianki wykonane z aluminium i może utrzymywać temperaturę napojów przez kilka godzin. W górnej części znajduje się dozownik, który zapobiega przypadkowym wyciekom. Zakrętka zapewnia dodatkową ochronę. Maksymalna objętość to 400 ml. Nie wlewaj do bidonu gorących napojów dziecko może się oparzyć.

Futerał do przechowywania i transportu
Nylonowy futerał został zaprojektowany specjalnie z myślą o tym zestawie i mieści wszystkie akcesoria. Futerał wyposażony jest w uchwyt na pasek i posiada szeroki uchwyt do transportu. Poza główną kieszenią futerał posiada też mniejsze kieszenie zamykane na zamek.

Właściwości:

  • Wiele akcesoriów do odkrywania otaczającego nas świata
  • Lornetka z powiększeniem 4x i centralnym ogniskowaniem
  • Soczewki w lornetce wykonane są ze szkła optycznego
  • Latarka czołowa LED z 4 trybami oświetlenia
  • Bidon (400 ml)
  • Futerał transportowy z wieloma kieszeniami  

od 6 lat

Szczegóły

Tytuł: Zestaw z lornetką Bresser Junior Outdoor (8830000)
Podtytuł: od 6 lat
Producent: Levenhuk
Kod paskowy: 611901514475

Recenzje