Lego Creator: Bukiet kwiatów (10280)
Wiek: 18+

Lego

  • Format: 7 x 26,2 x 38,2 cm
  • Oprawa: Pudełko kartonowe
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
253,34 PLN
Nasza cena
197,60 PLN
Oszczędzasz 23%

Dawanie i dostawanie kwiatów zawsze sprawia przyjemność. Jeśli szukasz jakiegoś nieszablonowego prezentu dla miłośnika kwiatów, zestaw LEGO® 10280 Bukiet kwiatów będzie strzałem w dziesiątkę. Odpręż się i stwórz ten piękny, kreatywny model konstrukcyjny bukietu kwiatów, który możesz podarować ukochanej osobie. Gdy skończysz, imponujący bukiet ożywi każde pomieszczenie w Twoim domu. Możliwość regulowania długości łodyg sprawia, że kwiaty zmieszczą się w każdym wazonie czy innym pojemniku.
 
Bukiet jak z prawdziwej kwiaciarni.
Wszystkie detale bukietu są wykonane z elementów LEGO i można je modyfikować, by nadać modelowi wyjątkowość. Większość kwiatów ma ruchome płatki, które pozwalają zmieniać aranżacje bukietu. Łodygi można rozłożyć na części i złożyć ponownie w inny sposób, zmieniając długość i kształt kwiatów. Ten zestaw jest częścią botanicznej kolekcji LEGO dla dorosłych i zawiera elementy wykonane z plastiku pochodzenia roślinnego, pozyskanego z trzciny cukrowej ze zrównoważonego źródła.

  • Uwaga: zestaw nie zawiera wazonu.
  • Bukiet zachwyca mnogością żywych kolorów i ciekawych kształtów inspirowanych różnymi rodzajami traw oraz prawdziwymi kwiatami takimi jak róże, lwie paszcze, maki, astry, stokrotki.
  • Kwiaty wchodzące w skład zestawu mają łodygi o różnych długościach. Przykładowo prosta łodyga lwiej paszczy ma ok. 36 cm wysokości.
  • To pierwszy bukiet kwiatów LEGO®, jaki kiedykolwiek powstał. Zawiera kwiaty o różnych kolorach i kształtach, które na pewno spodobają się dorosłym fanom LEGO.
  • Zestaw Bukiet kwiatów LEGO® jest częścią botanicznej kolekcji LEGO. Modele wchodzące w jej skład zawierają elementy wykonane z plastiku pochodzenia roślinnego, pozyskanego z trzciny cukrowej ze zrównoważonego źródła.
  • Liczba elementów: 756.

Szczegóły

Tytuł: Lego Creator: Bukiet kwiatów (10280)
Podtytuł: Wiek: 18+
Producent: Lego
Kod paskowy: 5702016913767
Tytuł oryginału: Flower Bouquet
Format: 7 x 26,2 x 38,2 cm
Oprawa: Pudełko kartonowe
Waga: 0.745 kg

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: