Lego Duplo Disney: Urodzinowy pociąg myszek Miki i Minnie (10941)
Wiek: 2+

Lego

  • Format: 7 x 35,4 x 19 cm
  • Oprawa: Pudełko kartonowe
Wysyłka:
Pojutrze (poniedziałek 2021-01-18)
Sugerowana cena
152,51 PLN
Nasza cena
115,39 PLN
Oszczędzasz 25%

Świętuj urodziny swojego dziecka w wielkim stylu dzięki wspaniałemu zestawowi LEGO® DUPLO® l Disney 10941 Urodzinowy pociąg myszek Miki i Minnie. Zestaw daje mnóstwo okazji do rozwoju podczas zabawy i zawiera ulubione postacie z filmów Disneya. To doskonały sposób na zapoznanie przedszkolaków z cyferkami, kreatywnym budowaniem i disnejowską magią!
 
Nauka poprzez zabawę
Dzieciaki wsiadają do pociągu razem z bohaterami filmów Disneya — Myszką Miki, Myszką Minnie i psem Plutem — i zatrzymują się na stacjach, by się pobawić. Ten kolorowy zestaw konstrukcyjny pozwala ćwiczyć umiejętności manualne podczas budowania pociągu i układania stosów z klocków z cyferkami. Wpływa również na wyobraźnię pociech w trakcie dekorowania wagonów oraz rozwija umiejętności społeczne dzieci, gdy te wcielają się w ulubione postacie Disneya.
 
Rozwój umiejętności ze znanymi postaciami Disneya.
Wszystkie zestawy konstrukcyjne LEGO DUPLO │ Disney są profesjonalnie zaprojektowane i zawierają kreatywne funkcje oraz kultowe postacie, dzięki którym rodzice mogą być świadkami kolejnych etapów rozwoju swoich pociech podczas wspólnej zabawy.
 
  • Zawiera kultowe postacie Disneya — Myszkę Miki, Myszkę Minnie i psa Pluta — a także składający się z trzech sekcji pociąg do zbudowania, tort urodzinowy ze świeczką, pięć klocków z cyferkami do ułożenia w stos oraz inne akcesoria.
  • Pociąg ma ok. 15,5 cm wysokości, 35,5 cm długości i 13,5 cm szerokości, liczba elementów: 22. Wszechstronny i przyjazny maluchom zestaw konstrukcyjny umożliwia zabawę na wiele ciekawych sposobów.
  • Ten profesjonalnie zaprojektowany zestaw zawiera elementy, które z łatwością zmieszczą się w małych dziecięcych rączkach. W komplecie znajdują się też akcesoria zachęcające do zabawy: gitara, elastyczne baloniki, prezenty oraz materiałowa sukienka Minnie.

Szczegóły

Tytuł: Lego Duplo Disney: Urodzinowy pociąg myszek Miki i Minnie (10941)
Podtytuł: Wiek: 2+
Producent: Lego
Seria: Lego Duplo
Kod paskowy: 5702016911404
Format: 7 x 35,4 x 19 cm
Oprawa: Pudełko kartonowe

Recenzje