Lego City: Plażowy quad ratunkowy (60286)
Wiek: 5+

Lego

  • Format: 6,1 x 15,7 x 14,1 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Jutro (piątek 2021-01-29)
Sugerowana cena
45,76 PLN
Nasza cena
34,61 PLN
Oszczędzasz 25%

Zafunduj swojemu codziennemu bohaterowi wiele godzin fascynującej zabawy z zestawem LEGO® City Plażowy quad ratunkowy (60286), w którym znajdzie model quada z otwierającą się klatką bezpieczeństwa, skuter wodny i przyczepę do jego przewożenia. Jest tam także minifigurka ratownika i figurka rekina, więc można od razu zacząć odgrywać bohaterskie przygody nad brzegiem morza.

Dla dzieci od piątego roku życia
W budowaniu pomogą dzieciom załączone proste instrukcje lub instrukcje Instructions PLUS — są dostępne przez aplikację LEGO Building Instructions i zawierają narzędzia przybliżania i obrotu modelu, z którymi budowanie zmienia się w dziecinną zabawę.

Superpojazdy LEGO City
Zestawy z serii LEGO City z superpojazdami pobudzają wyobraźnię dzieci pełnymi funkcji zabawkami przedstawiającymi pojazdy, które poruszają się po lądzie, wodzie i w powietrzu. Budując, bawiąc się i poznając realistyczne maszyny i pojazdy, dzieci będą rozwijać zdolności ruchowe i pewność siebie.

- Wprowadź dzieci do fascynującego świata LEGO® City, dając im model plażowego quada ratunkowego LEGO City (60286). Zabawa zaczyna się z chwilą otwarcia pudełka!
- Zestaw zawiera zabawkowego quada z przyczepą do transportu skutera wodnego, minifigurkę ratownika i figurkę rekina. Nie trzeba niczego więcej do wielu godzin pomysłowej zabawy!
- Model quada ma otwieraną klatkę bezpieczeństwa. Minifigurkę ratownika można posadzić na quadzie lub na skuterze wodnym.
- Zestaw LEGO® City Plażowy quad ratunkowy doskonale sprawdzi się jako prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub z innej okazji dla pięciolatków i starszych dzieci.
- Wymiary plażowego quada ratunkowego po zbudowaniu: ok. 7 cm wysokości, 17 cm długości i 5 cm szerokości.
- W zestawie akcesoria LEGO®: walkie-talkie i lornetka.
- Zestaw zawiera drukowane instrukcje oraz dostępny w bezpłatnej aplikacji LEGO® Building Instructions interaktywny poradnik Instructions PLUS, z którym budowanie staje się dziecinnie proste.
- W zestawach z serii Superpojazdy LEGO® City czekają ciekawe postacie i pojazdy z wieloma funkcjami, które jeżdżą, pływają i latają. Zachęca to dzieci do swobodnej, kreatywnej zabawy, pomagając im wzmacniać umiejętności praktyczne i pewność siebie.
- Wszystkie elementy LEGO® spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite, zawsze do siebie pasują, a budowanie z nich jest przyjemnością — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
- Elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa.

Od 5. roku życia.

Szczegóły

Tytuł: Lego City: Plażowy quad ratunkowy (60286)
Podtytuł: Wiek: 5+
Producent: Lego
Seria: Lego City
Kod paskowy: 5702016889710
Rok wydania: 2021
Format: 6,1 x 15,7 x 14,1 cm
Oprawa: pudełko
Waga: 0.155 kg

Recenzje