Lego Duplo: Jednorożec (10953)
Wiek: 18m+

Lego

  • Format: 12,5 x 17 x 18,5 cm
  • Oprawa: Pudełko kartonowe
Wysyłka:
Jutro (wtorek 2021-01-19)
Sugerowana cena
42,55 PLN
Nasza cena
32,19 PLN
Oszczędzasz 25%

Uroczy, kolorowy zestaw LEGO® DUPLO® My First Jednorożec (10953) będzie świetną niespodzianką dla każdego malucha. Wszystko zostało pomyślane tak, by dzieci mogły wygodnie łapać i łączyć klocki oraz ciągnąć wagoniki.
 
Zabawka edukacyjna z jednorożcem
Pozwól dzieciom rozwijać podstawowe zdolności konstrukcyjne i poznawać kształty oraz kolory. Klocki można łatwo łączyć z wagonikami i odczepiać, co inspiruje dzieci do wymyślania nowych zabaw. Zestaw zawiera karty do budowania z obrazkami modelinaturalnej wielkości. Układając klocki na obrazku, dzieci mogą z pomocą rodziców uczyć się o kształtach i kolorach. Pociąg z tego zestawu można połączyć z innymi jeżdżącymi zabawkami DUPLO, więc dawka frajdy będzie jeszcze większa.
 
Praktyczne zabawki edukacyjne.
Zestawy edukacyjne LEGO DUPLO zapewniają przedszkolakom narzędzia do swobodnej zabawy, wyrażania siebie i nauki. Ponadto dzięki nim rodzice mogą dołączyć do zabawy, a tym samym uczestniczyć w rozwoju swoich pociech.
 
  • W pudełku poza jednorożcem do zbudowania są dwie gwiazdki, tęcza i dwa wagoniki do popychania na kołach. Wszystkie elementy mają gładkie narożniki i są dostosowane do małych rączek.
  • Zachwycająca i odporna zabawka to świetny prezent dla dzieci od 18. miesiąca życia. Będzie w sam raz pod choinkę, na urodziny lub z innej okazji.
  • Wymiary: ok. 13 cm wysokości, 23 cm długości i 6 cm szerokości — w sam raz do układania i zabawy dla małych dziecięcych rączek, liczba elementów: 8.
  • Zestaw zawiera karty do budowania z obrazkami modeli naturalnej wielkości. Układając klocki na obrazku, dzieci mogą z pomocą opiekunów uczyć się o kształtach i kolorach.

Szczegóły

Tytuł: Lego Duplo: Jednorożec (10953)
Podtytuł: Wiek: 18m+
Producent: Lego
Seria: Lego Duplo
Kod paskowy: 5702016911107
Format: 12,5 x 17 x 18,5 cm
Oprawa: Pudełko kartonowe
Waga: 0.185 kg

Recenzje