Lego Super Mario: Mario pingwin - ulepszenie (71384)
Wiek: 6+

Lego

  • Format: 4,7 x 12,2 x 9,1 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2021-01-25)
Sugerowana cena
47,93 PLN
Nasza cena
36,26 PLN
Oszczędzasz 25%

Zabawa figurką LEGO® Super Mario™ (brak w zestawie) może być teraz o wiele śmieszniejsza, bo interaktywny kostium z zestawu Mario pingwin — dodatek (71384) pozwala zdobyć dodatkowe monety za ślizganie się na brzuchu — tak, jak to robią pingwiny! To doskonały prezent dla dzieci, które lubią być wzorem dla innych i mają już zestaw startowy Przygody z Mario (71360) z figurką LEGO Mario.
Budowanie i zabawa Budując zestaw, dzieci mogą skorzystać z dołączonej broszurki lub bezpłatnej aplikacji LEGO Super Mario, która dodatkowo podsunie im wiele pomysłów na budowanie i zabawę oraz pozwoli bezpiecznie wymieniać się pomysłami z innymi dzieciakami.
Super Mario w prawdziwym świecie Kolekcjonerskie zestawy LEGO Super Mario pozwalają bawić się w prawdziwym świecie z kultowym bohaterem gier Nintendo®. Wykorzystując zestaw startowy, zestawy rozszerzające i dodatki, fani mogą konstruować własne trudne poziomy i bawić się na nich w pojedynkę lub z przyjaciółmi i rodziną.

- Zestaw Mario pingwin — dodatek (71384) to dla dzieci mnóstwo dodatkowej zabawy z figurką LEGO® Mario™ — dzięki interaktywnemu kostiumowi figurka (nie ma jej w zestawie) może teraz ślizgać się na brzuchu!
- Akcesorium z klocków pasuje na figurkę LEGO® Mario™ z zestawu Przygody z Mario — zestaw startowy (71360).
    Dzięki temu kostiumowi gracze mogą zdobywać dodatkowe monety za ślizganie się figurką LEGO® Mario™ na brzuchu — tak jak robią to pingwiny.
- Ta kolekcjonerska zabawka będzie udanym prezentem dla fanów i kreatywnych dzieci od szóstego roku życia, którzy za jej pomocą mogą przerobić poziomy budowane z użyciem zestawu startowego i zestawów rozszerzających LEGO® Super Mario™.
- Zestaw startowy i zestawy rozszerzające LEGO® Mario™ można uzupełnić także o inne niesamowite ulepszenia, takie jak Mario szop — dodatek (71385).
- W komplecie są ilustrowane instrukcje, więc dzieci samodzielnie poradzą sobie z budowaniem.
- W bezpłatnej aplikacji LEGO® Super Mario™ dzieci znajdą także instrukcje, podpowiedzi różnych zabaw i sposobów budowania oraz wiele innych ciekawostek. Listę urządzeń zgodnych z systemem Android i iOS znajdziesz na stronie LEGO.pl/devicecheck.
- Popularne zestawy LEGO® Super Mario™ pozwalają przenieść do realnego świata kultowego bohatera, umożliwiając fanom wymyślanie i przerabianie wyzwań, z którymi mogą mierzyć się sami lub w większym gronie.
- Klocki LEGO® spełniają rygorystyczne standardy branżowe, więc doskonale do siebie pasują i mocno się trzymają.
- Elementy LEGO® są zrzucane, zgniatane, skręcane, podgrzewane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa.

Od 6. roku życia.

Szczegóły

Tytuł: Lego Super Mario: Mario pingwin - ulepszenie (71384)
Podtytuł: Wiek: 6+
Producent: Lego
Seria: Lego Super Mario
Kod paskowy: 5702016913279
Rok wydania: 2021
Format: 4,7 x 12,2 x 9,1 cm
Oprawa: pudełko
Waga: 0.054 kg

Recenzje