Lego Marvel Super Heroes: Opancerzony mech Kapitana Ameryki (76168)
Wiek: 7+

Lego

  • Format: 4,5 x 15,7 x 14,1 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2021-01-18)
Sugerowana cena
48,41 PLN
Nasza cena
36,63 PLN
Oszczędzasz 25%

Podaruj dziecku zestaw LEGO® Marvel Avengers Classic Opancerzony mech Kapitana Ameryki (76168), by mogło walczyć jak superbohater! W pudełku czeka mech i minifigurka Kapitana Ameryki, a także całe mnóstwo niezwykłych, inspirujących detali.

Zabawka z klocków dla małych superbohaterów
W walce z wrogami Kapitan Ameryka korzysta ze swej niezniszczalnej tarczy, ale kiedy potrzebuje dodatkowej siły i większego rozmiaru, z pomocą może mu przyjść potężny mech. Mali Avengersi mogą teraz ruszyć do walki, kierując potężną maszyną bojową o ruchomych kończynach, która w dłoni pewnie ściska wielką tarczę. To świetna okazja, by rozprawić się z wrogami, ponownie przeżyć opowieści z ulubionych filmów i zmierzyć się z innymi mechami z kolekcji LEGO Marvel!

- LEGO® Marvel Avengers Classic Opancerzony mech Kapitana Ameryki (76168) to wielka zabawka na miarę superbohatera. Podkręć akcję z potężnym mechem o ruchomych kończynach i minifigurką!
- Zawiera mecha do zbudowania, który trzyma wielką tarczę, oraz minifigurkę Kapitana Ameryki z małą tarczą, którą można przymocować do nogi mecha.
- Otwierany kokpit ma miejsce na minifigurkę Kapitana Ameryki. Posadź go za sterami ruchomego mecha i wyruszcie razem, by odgrywać sceny z filmów i walczyć ze złoczyńcami za pomocą wielkiej tarczy.
- Świetny prezent na urodziny, święta lub bez okazji dla wszystkich małych superbohaterów w wieku od 7 lat.
- Solidny model do zbudowania ma ok. 12 cm wysokości. Jest nie tylko świetną zabawką, która pobudza wyobraźnię, ale także prawdziwą ozdobą dziecięcej sypialni.
- Kolekcja LEGO® Marvel zawiera więcej mechów! Zbierz je wszystkie i połącz, by dać dzieciom nieskończone możliwości odgrywania scen z filmów i samodzielnego wymyślania historii.
- Elementy LEGO® spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je łatwo połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
- Elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu można mieć pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa.

Od 7. roku życia.

Szczegóły

Tytuł: Lego Marvel Super Heroes: Opancerzony mech Kapitana Ameryki (76168)
Podtytuł: Wiek: 7+
Producent: Lego
Seria: Lego Marvel Super Heroes
Kod paskowy: 5702016912739
Rok wydania: 2021
Format: 4,5 x 15,7 x 14,1 cm
Oprawa: pudełko
Waga: 0.102 kg

Recenzje