Zew przygody (BGCTA01PL)
Wiek: 12+

Rebel

  • Format: 30 x 23 x 8 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
2 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
159,95 PLN
Nasza cena
130,02 PLN
Oszczędzasz 19%

Zostań kowalem własnego losu!

Zrób pierwszy krok w stronę niezwykłej przygody i weź udział w rozgrywce łączącej umiejętne wykorzystywanie okazji, zarządzanie losowością oraz snucie opowieści. Podejmuj kolejne wyzwania, zdobywaj umiejętności oraz doświadczenie i pamiętaj: to Ty tworzysz swoją unikalną historię!

W grze Zew przygody gracze rywalizują ze sobą, tworząc postacie ze świata fantasy. Rozgrywka polega na zagrywaniu kart, podejmowaniu wyzwań i decydowaniu, czy podążać za ścieżką światłości czy mroku. Do rozgrywki zamiast kości używamy specjalnych run.

Na czym to polega?
- Stwórz bohatera. Rozpocznij opowieść o swojej postaci od wyboru kart pochodzenia, motywacji i przeznaczenia. Za każdym razem, gdy Twój bohater zdobędzie nową cechę, pozyska sojusznika lub sprosta wyzwaniu, dołóż na swoją planszetkę opowieści odpowiednią kartę.
- Wybierz drogę. Rozwijaj swoją postać i zdobywaj punkty przeznaczenia, podejmując wyzwania, a następnie rzuć runami, by sprawdzić, czy im sprostałeś. Użyj mrocznych run i zwiększ swoją szansę na sukces, ale pamiętaj, że moralność Twojej postaci zmaleje!
- Wypełnij przezaczenie. Zagrywaj karty bohaterów i antybohaterów, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną i utrudnić rozgrywkę pozostałym graczom. Stań do walki z okrutnymi wrogami. Zdobądź jak najwięcej punktów przeznaczenia i zostań zwycięzcą, a następnie wysłuchaj niesamowitych opowieści o losach bohaterów wszystkich graczy.

Dlaczego pokochasz tę grę?
- Zew Przygody to gra łącząca wiele znaczących decyzji z zarządzaniem losowością, wkradającą się podczas realizowania wyzwań. Dzięki temu mamy wpływ na to, jak potoczą się losy naszej postaci, ale zawsze możemy zostać zaskoczeni niespodziewanymi okolicznościami.
- Dzięki elementom związanym z opowiadaniem historii, klimat Zewu przygody jest wyraźnie odczuwalny, a uczestnicy mają okazję przeżyć prawdziwą przygodę.
- Gra zawiera również wariant solo oraz tryb kooperacji.

Zawartość pudełka:
- 45 kart postaci
- 91 kart opowieści
- 44 kart bohaterów i antybohaterów
- 4 maty
- 24 akrylowe runy
- 40 żetonów doświadczenia
- 11 zadań
- instrukcja

Liczba graczy: 1-4 osoby
Średni czas gry: ok. 30-60 minut
Wiek: 12+

Szczegóły

Tytuł: Zew przygody (BGCTA01PL)
Podtytuł: Wiek: 12+
Producent: Rebel
ISBN: 3558380079958
Format: 30 x 23 x 8 cm
Oprawa: pudełko
Waga: 1.12 kg

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: