Hot Wheels: Samochodziki nagrody - zestaw motywujący (GWN97)
Wiek: 3+

Mattel

  • Format: 3,8 x 8,8 x 3,8 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
73,30 PLN
Nasza cena
66,67 PLN
Oszczędzasz 10%

Świętuj osiągnięcia z samochodzikami Hot Wheels! Zestawy motywujące Hot Wheels zawierają 10 pojedynczo zapakowanych metalowych autek w skali 1:64. To doskonały sposób nagradzania dobrego zachowania oraz indywidualnych osiągnięć. Dzieciom spodobają się wyjątkowe dekoracje i nieograniczone możliwości zabawy tymi metalowymi samochodzikami. W każdym zestawie jest 10 autek zapakowanych w torebki-niespodzianki, a każdemu z nich towarzyszy piękna złota naklejka. Do zestawu dołączony jest także arkusz do naklejania naklejek, dzięki któremu można śledzić kolejne osiągnięcia. Te zestawy Hot Wheels to świetny wybór dla rodziców i nauczycieli, którzy pragną nagradzać dzieci w pomysłowy sposób. Zestawy sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Cechy:
- Zestawy motywujące Hot Wheels z pojedynczo zapakowanymi autkami mogą być nagrodą za dobre zachowanie i indywidualne osiągnięcia.
- W każdym zestawie jest 10 różnych samochodzików Hot Wheels w skali 1:64 zapakowanych w torebki-niespodzianki, a do tego 10 złotych naklejek. Dołączony jest także arkusz do naklejania naklejek, dzięki któremu można śledzić kolejne osiągnięcia.
- Te zestawy Hot Wheels to świetny wybór dla rodziców i nauczycieli, którzy pragną nagradzać dzieci w pomysłowy sposób.
- Każdy samochodzik Hot Wheels ma pieczołowicie odwzorowane detale i realistyczne dekoracje uwielbiane przez dzieci oraz kolekcjonerów.
- Ten zestaw to doskonałe wprowadzenie do świata Hot Wheels oraz świetny sposób na poszerzenie kolekcji.

Szczegóły

Tytuł: Hot Wheels: Samochodziki nagrody - zestaw motywujący (GWN97)
Podtytuł: Wiek: 3+
Producent: Mattel
Seria: Hot Wheels
ISBN: 0887961944587
Format: 3,8 x 8,8 x 3,8 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje