Blokus Junior. Gra strategiczna dla dzieci (GKF59)
Wiek: 5+

Mattel

  • Format: 26,5 x 26,5 x 4 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
122,07 PLN
Nasza cena
73,60 PLN
Oszczędzasz 40%

Nagradzana rodzinna gra strategiczna Blokus teraz w wersji dla młodszych graczy – Blokus Junior! Ta łatwa do opanowania gra strategiczna zachęca dzieci do ćwiczenia umysłu poprzez myślenie przestrzenne, planowanie i rozwiązywanie problemów. Podobnie jak w klasycznej wersji gry, celem Blokus Junior jest ułożenie jak największej liczby swoich elementów na planszy – ale elementy w tym samym kolorze mogą stykać się tylko rogami. W dostosowanej do dzieci wersji tej ulubionej rodzinnej gry planszowej rozgrywka jest szybsza, a elementy większe. Gracze od 5 roku życia mogą też skorzystać z wizualnych wskazówek, aby nauczyć się podstaw strategii i krytycznego myślenia. Blokus Junior ma wszystko, czego dzieci potrzebują, aby ćwiczyć umysł w dwie osoby, a także 8 minigier rozwijających zdobyte umiejętności. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Cechy:
- Nagradzana rodzinna gra strategiczna Blokus teraz w wersji dla młodszych graczy – Blokus Junior!
- Dzięki szybszej rozgrywce, większym elementom i wskazówkom wizualnym Blokus Junior zapewnia inteligentną zabawę oraz uczy dzieci podstaw strategii i krytycznego myślenia.
- Gra ma tylko jedną zasadę – elementy w tym samym kolorze mogą się stykać wyłącznie rogami. Układaj je strategicznie, aby umieścić na planszy jak najwięcej swoich elementów.
- Dzieci mogą ćwiczyć myślenie przestrzenne, planowanie, rozwiązywanie problemów, krytyczne myślenie, podejmowanie decyzji i koncentrację. A wszystko to podczas wyśmienitej zabawy z grą planszową!
- Blokus Junior ma wszystko, czego młode umysły potrzebują do prostej gry strategicznej, a także 8 minigier szlifujących zdobyte umiejętności – to doskonały prezent dla dzieci od 5 roku życia.

Szczegóły

Tytuł: Blokus Junior. Gra strategiczna dla dzieci (GKF59)
Podtytuł: Wiek: 5+
Producent: Mattel
Kod paskowy: 887961825244
Format: 26,5 x 26,5 x 4 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje