Domek edukacyjny sorter - 21 elementów (42300)
Wiek: 1+

Wader

  • Format: 19 x 17,5 x 20 cm
Wysyłka:
Jutro (czwartek 2021-03-04)
Sugerowana cena
41,94 PLN
Nasza cena
28,94 PLN
Oszczędzasz 31%

Sorter to rodzaj rozrywki, która może jednocześnie rozwijać i bawić malucha. Sorter zabawek „Smart house" 21 el. to prosta i ekscytująca zabawka dla Twojego dziecka, która łączy w sobie funkcje zabawki konstrukcyjnej i sortera. Sortery to jedna z najpopularniejszych zabawek dla dzieci od 1 roku życia. Doskonale rozwijają myślenie przestrzenne i logiczne dzieci, uczą rozróżniania kolorów i kształtów. Każda krawędź i dach sortera to osobna platforma z różnymi interesującymi zadaniami.
Dach domu jest wyposażony w liczydło, które sprzyja rozwojowi umiejętności motorycznych małych rączek. Jedna strona domku to sorter do form w postaci cyfr 1, 2, 3 oraz liter A, B, C. Dziecko może poznać cyfry i litery jak również nauczyć się kolorów. Druga strona: platforma na 8 figur geometrycznych wchodzących w skład zestawu, za pomocą której kształtuje się percepcja kolorów i figur geometrycznych.
Strona z zegarem pomoże dziecku szybciej nauczyć się liczb i godzin.
6 ruchomych trójkątów obracających się wokół własnej osi wprowadzi dziecko w mechaniczny proces ruchu. 18 obrazków na trójkątach będzie interesujące w poznawaniu nazw owoców, zwierząt i pojazdów oraz ich grupowaniu. Zestaw do zabawy wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia dziecka.
Zabawka rozwija logiczne myślenie dziecka, koordynację ruchów, uwagę i wytrwałość. Żywe kolory pomogą Twojemu dziecku rozwinąć zdolności wzrokowe, a wiele szczegółów pomoże rozwinąć umiejętności motoryczne.

Zabawka jest bezpieczna dla dzieci od 1 roku życia.

Szczegóły

Tytuł: Domek edukacyjny sorter - 21 elementów (42300)
Podtytuł: Wiek: 1+
Producent: Wader
Kod paskowy: 5900694423008
Format: 19 x 17,5 x 20 cm

Recenzje