Rowerek biegowy Runner Nature Bez akcesoriów (KKRRUNNAT0000)
od 3 lat

Kinderkraft

 • Format:
  • Długość: 83 cm
  • Szerokość: 38
  Wysyłka:
  Niedostępna
Sugerowana cena
158,40 PLNJeśli szukasz rowerka biegowego dla Twojego dziecka RUNNER z pewnością sprosta Twoim wymaganiom. Przeznaczony jest dla Maluchów już od 3 roku życia. Jego wytrzymała konstrukcja powstała w zgodzie z najnowszą normą bezpieczeństwa, a kierownica wyposażona jest w blokadę skrętu, dzięki czemu do minimum wyeliminowano ryzyko upadku.

Nauka przez zabawę
Rozwój rowerek rozwija zdolności motoryczne Dziecka i odpowiednio usprawnia jego obustronną koordynację ruchową. Maluch uczy się samodzielnie utrzymywać równowagę.
Umiejętność RUNNER jest idealnym przygotowaniem przed nauką jazdy na rowerze klasycznym. Zmiana będzie niemal niezauważalna!
Zabawa jazda na rowerze biegowym jest wręcz intuicyjna i dostarcza wielu przyjemności.

Praktyczne rozwiązania
Siedzisko zapewnia komfort podczas jazdy, a miękkie wypełnienie zapobiega otarciom. Możliwość regulacji wysokości od 37 do 44 cm.
Łożyskowane 12-calowe koła zostały wykonane z pianki EVA, absorbującej wstrząsy i charakteryzującej się dużą odpornością na ścieranie. Posiadają oryginalny bieżnik z wytłoczonymi wzorami, pozostawiający po sobie ślad.
Uchwyt do przenoszenia odpowiednio wycięty w ramie uchwyt, pozwoli na łatwe oraz wygodne przenoszenie rowerka.

Bezpieczeństwo
Kierownica pewny uchwyt zapewniają rączki wykonane z antypoślizgowej gumy. Kierownica posiada specjalne zabezpieczenie, które ogranicza kąt skrętu i zapobiega przewróceniu się dziecka.
Wytrzymała konstrukcja została przetestowana pod kątem bezpieczeństwa w niezależnym laboratorium Intertek. Dodatkowo zaprojektowano ją w zgodnie z najnowszą normą EN71-1 i wykonano ze starannie wykończonego drewna brzozowego, pochodzącego z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony.


od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Rowerek biegowy Runner Nature Bez akcesoriów (KKRRUNNAT0000)
Podtytuł: od 3 lat
Wydawnictwo: Kinderkraft
Kod paskowy: 5902533906567
Format:
 • Długość: 83 cm
 • Szerokość: 38

Recenzje