Kapitan Nauka. Puzzle 10: Układam i opowiadam - Pory roku (Zgnieciony kartonik)
Wiek: 2+

Edgard

  • Format: 14.8 x 21.6 cm
  • Oprawa: Kartonowa
Wysyłka:
Pojutrze (poniedziałek 2021-03-08)
Sugerowana cena
29,90 PLN
Nasza cena
22,02 PLN
Oszczędzasz 27%Outlet: zgnieciony kartonik bez wpływu na zawartość
Wiosną Ania szaleje na hulajnodze i obserwuje motyle, latem Zosia puszcza latawca w słoneczny, wietrzny dzień, a jesienią Michał zbiera grzyby i kolorowe liście. Co będziemy robić zimą?

Poznajcie razem pory roku, zaobserwujcie zmiany w przyrodzie i porozmawiajcie o tym, jak ubrać się odpowiednio do pogody za oknem.

Pory roku to wyjątkowa, dłuuuga układanka przygotowana z myślą o najmłodszych dzieciach. Duże, trwałe, wykonane z grubej tektury elementy z łatwością dopasuje do siebie nawet dwulatek. Dzięki dużemu formatowi 10-częściowych puzzli zabawa dostarczy dzieciom wiele radości, ćwicząc przy tym motorykę małą, umiejętność rozpoznawania kształtów i dopasowywania elementów.

Seria Puzzle. Układam i opowiadam wspomaga rozwój mowy, myślenia przyczynowo-skutkowego, pobudza wyobraźnię, doskonali spostrzegawczość i zdolność koncentracji.

Fascynująca, pełna humoru, autorska grafika Marty Szudygi zachwyci i zachęci całą rodzinę do wspólnego spędzania czasu. Ta wyjątkowa ilustracja pomoże od najwcześniejszych lat harmonijnie kształtować wrażliwość estetyczną najmłodszych, a dla opiekunów będzie inspiracją do opowieści o charakterystycznych cechach pór roku, zabawach i aktywnościach na świeżym powietrzu oraz prostej i przyjemnej nauki kalendarza i nazw miesięcy.
Liczba elementów: 10

Wymiar układanki po ułożeniu: 87 x 15 cm

Do zestawu puzzli dołączona jest kolorowanka XXL, którą można wykorzystać jako dekorację dziecięcego pokoju.

Puzzle. Układam i opowiadam Pory roku zostały wyprodukowane w Polsce, z najwyższą starannością i troską o bezpieczeństwo najmłodszych.

Szczegóły

Tytuł: Kapitan Nauka. Puzzle 10: Układam i opowiadam - Pory roku (Zgnieciony kartonik)
Podtytuł: Wiek: 2+
Autor: Szudyga Marta
Producent: Edgard
Seria: Kapitan Nauka
Kod paskowy: 9788377887288
Języki: polski
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 1
Format: 14.8 x 21.6 cm
Oprawa: Kartonowa
Waga: 0.3 kg

Recenzje