Balon 45 cm - Cyfra 0 dla chłopca 6 sztuk (TB3650)
od 15 lat

TUBAN

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
52,25 PLNBalony znają i kochają chyba wszyscy, to jeden z podstawowych elementów dekoracji niemal każdego przyjęcia.
Sprawdzają się jako wystrój urodzin, wesel czy przyjęć tematycznych. Są obowiązkowym tłem imprez sylwestrowych, koncertów oraz festynów,
bo kojarzą się ze świętowaniem i dobrą zabawą. A jeśli jeszcze, tak jak te nasze, można napełnić je helem, to nie ma na świecie dziecka, które nie potrafiłoby się im oprzeć.

Balony firmy Tuban produkujemy w Polsce. Są niezwykle mocne i wytrzymałe.
Mają kształt kuli, są przejrzyste i bardzo duże po napompowaniu osiągają rozmiary do 60 cm! Można napełniać je zarówno powietrzem, jak i helem.
Za pomocą wkładanych do środka elementów takich jak piórka, kolorowe styropianowe kuleczki, listki czy inne,
mniejsze balony można aranżować je na wiele różnych sposobów. Nasze balony dostępne są zarówno w wersji transparentnej, jak i w wersji tematycznej na okazje typu baby shower czy urodziny.

Instrukcja obsługi:

  • Przygotuj balon.
  • Rozciągnij balon we wszystkich kierunkach.
  • Jeżeli masz długie paznokcie lub biżuterię zachowaj szczególną ostrożność, aby go nie przebić.
  • Po rozciąganiu balon powinien być pomarszczony.
  • Zacznij pompować balon. Do pompowania użyj ręcznej lub elektrycznej pompki do balonów,  najlepiej o odpowiednio szerokiej dyszy.
  • Kiedy balon jest już napompowany chwyć za końcówkę jego wlotu i zakręć ją ok. 20 razy,  a następnie zawiąż. Możesz też użyć gumki albo sznurka w celu zawiązania balonu.

Nasze wskazówki:

  • Balonu tego typu nie nadmuchasz ustami! Możesz natomiast napełnić balon helem, ręczną lub elektryczną pompką do balonów. Zwróć uwagę aby średnica dyszy była dopasowana do wlotu balonu.
  • Podczas pompowania rób przerwy i nie pompuj balonu zbyt szybko w szczególności jeżeli jest już duży i jego rozmiar zbliża się do tego który chcemy osiągnąć. W przeciwnym razie balon może pęknąć. W celu określenia wielkości balonu stosuj przeznaczone do tego miarki. Pompuj balon w temperaturze pokojowej. Pompowanie w zbyt niskiej temperaturze może spowodować pęknięcie balonu.

UWAGA:
Artykuł dekoracyjny, nie zabawka.
Trzymać z dala od dzieci.
Produkt wykonany z TPU.


od 15 lat

Szczegóły

Tytuł: Balon 45 cm - Cyfra 0 dla chłopca 6 sztuk (TB3650)
Podtytuł: od 15 lat
Wydawnictwo: TUBAN
Kod paskowy: 5901087036508

Recenzje