Pokemon TCG: Sword & Shield. Battle Styles - Mini album + Booster MIX (176-80831)
Wiek: 6+

Rebel

  • Format: 11,5 x 16,5 x 3 cm
  • Oprawa: folia
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
24,92 PLN
Nasza cena
18,95 PLN
Oszczędzasz 24%Czy chciałbyś powalić przeciwnika jednym, potężnym ciosem? Albo odnieść zwycięstwo sprytnymi, technicznymi atakami, które sprawiają, że Twój przeciwnik nie nadąża? Wraz z premierą dodatku Battle Styles zadebiutuje nowa, ekscytująca mechanika, wprowadzająca dwie różne formy ataku: pojedyncze uderzenie (single strike) i szybkie ciosy (rapid strike). Pierwsza z nich jest Pokemonowym odpowiednikiem nokautu, ta druga  wykorzystuje ataki taktyczne, aby stopniowo dojść do zwycięstwa.

Karty single strike są akcentowane na czerwono, a karty rapid strike są ozdobione na niebiesko. Dodatkowo, zarówno karty trenera, jak i karty energii są dostępne w stylach pojedynczego uderzenia i szybkiego uderzenia, aby pomóc trenerom opracować talię zgodną z wybranym stylem walki.

Rozszerzenie Pokemon TCG: Battle Styles będzie zawierało między innymi Pokemony w stylu bojowym, takie jak Single Strike Urshifu V, Rapid Strike Urshifu V, Single Strike Tyranitar V i Rapid Strike Empoleon V. Połącz wcześniej wprowadzoną mechanikę VMAX z nowymi stylami bitewnymi, a otrzymasz Single Strike Urshifu VMAX i Rapid Strike Urshifu VMAX w ich postaciach Gigantamax.

Dbaj o porządek i bezpieczeństwo swojej kolekcji dzięki temu oficjalnemu albumowi dedykowanemu kartom z serii Pokemon. Każdy album zmieści 60 kart kolekcjonerskich. Za żywą, kolorową okładką znajdują się strony wykonane z polipropylenu o wysokiej przejrzystości, bezpiecznego dla przechowywanych kart.

Pokemon TCG: Battle Styles - Mini album + Booster zawiera:
- 1 kolekcjonerski mini-album na 60 kart
- Pokemon TCG: Sword & Shield. Battle Styles Booster z losowymi kartami

Wiek: 6+


Szczegóły

Tytuł: Pokemon TCG: Sword & Shield. Battle Styles - Mini album + Booster MIX (176-80831)
Podtytuł: Wiek: 6+
Producent: Rebel
Seria: Pokemon TCG
Kod paskowy: 820650808319
Rok wydania: 2021
Format: 11,5 x 16,5 x 3 cm
Oprawa: folia

Recenzje