Play House - Auto Serwis (25470)

Wader

  • Format: 59 x 15 x 39,5 cm
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2021-04-19)
Sugerowana cena
108,65 PLN
Nasza cena
79,45 PLN
Oszczędzasz 27%

Przenieście warsztat samochodowy do pokoju dziecięcego! Wymiana oleju, pompy, naprawa zawieszenia lub wykonanie przeglądu – wystarczy wjechać, a młody mechanik zajmie się wymagającym reparacji samochodem! Pracownicy warsztatu mają do dyspozycji dwa stanowiska serwisowe, podjazdy, podnośniki, windy – to wszystko sprawia wrażenie prawdziwego serwisu. Zabawki marki Wader z serii Play House przybliżają dzieciom otaczającą rzeczywistość, jak również umożliwiają poznawanie różnych profesji.

Play House Auto Serwis jest dwupiętrowym domkiem z wieloma ruchomymi elementami takimi jak otwierane drzwi, winda, dźwig. W zestawie znajdują się również trzy samochody, podjazdy oraz zestaw 34 naklejek do samodzielnego przyklejenia.

Zabawa tym produktem zaczyna się już od chwili montowania elementów serwisu, jest to zadanie ciekawe i wciągające, jak również mające wpływ na rozwój dziecka i zdolność logicznego myślenia. Zarówno w trakcie montażu oraz samej zabawy “w warsztat” rozwija się wyobraźnia malucha i jego inteligencja wizualno-przestrzenna. Kluczowy jest również rozwój funkcji psychomotorycznych i zdolności manualnych.

Wszystkie elementy zabawki zostały wykonane z bezpiecznych , wytrzymałych i nietoksycznych materiałów; ponadto produkt nie posiada ostrych krawędzi i kantów.  Elementy domku łączą się ze sobą w prosty i trwały sposób, co daje gwarancję, że nic nie przeszkodzi dziecku w trakcie doskonałej zabawy. Dzięki uchwytowi zamocowanemu na dachu, zabawkę można bez kłopotu przenosić w dowolne miejsce.

Cechy:
- piętrowy dom – warsztat o wymiarach 37 cm x 30 cm
- w skład zestawu wchodzi domek – warsztat z otwieranymi drzwiami, winda, dźwig, 3 samochody, podjazdy i 3 kontenery
- uchwyt na dachu daje możliwość swobodnego przenoszenia domku w dowolne miejsce
- wszystkie elementy są bezpieczne dla dzieci, wykonane z nietoksycznych i wytrzymałych materiałów
- zestaw doskonały do zabawy kilku osób równocześnie: dzieci z dorosłymi czy rówieśników; atrakcyjny również do samodzielnej zabawy
- zabawa  produktem pobudza wyobraźnię i kreatywność dziecka, sprzyja rozwojowi funkcji psychomotorycznych oraz rozwija jego zdolności manualnych
- przeznaczony dla dzieci 3+

Produkt gabarytowy: dostawa tylko kurierem.


Szczegóły

Tytuł: Play House - Auto Serwis (25470)
Producent: Wader
Kod paskowy: 5900694254701
Format: 59 x 15 x 39,5 cm
Waga: 2.5 kg

Recenzje