Kids Blocks klocki - 50 elementów (41294)

Wader

  • Format: 23,5 x 23,5 x 30 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2021-04-19)
Sugerowana cena
34,58 PLN
Nasza cena
25,29 PLN
Oszczędzasz 27%

W co się dzisiaj bawimy? Czy zbudujemy zamek z murami obronnymi, basztami i wieżami? A może zostaniemy pilotami samolotów? Uwielbiacie zwierzęta i chcecie założyć swój własny ogród zoologiczny? Tylko klocki dają nieograniczone możliwości tworzenia i pozwalają na realizację pomysłów, które powstają w dziecięcej wyobraźni.

Wyjątkowe klocki Kids Blocks zostały wyprodukowane z zachowaniem najwyższych standardów jakości, są wytrzymałe, mają gładką powierzchnię i krawędzie. Rozmiar poszczególnych elementów pasuje do dziecięcej ręki, zatem montaż i demontaż konstrukcji nie sprawia maluchom najmniejszego problemu. Szczególną cechą klocków Kids Blocks jest również ich barwna, żywa kolorystyka oraz duża różnorodność kształtów.

Klocki są jedną z podstawowych zabawek wieku dziecięcego, bo wpływają na rozwój kluczowych umiejętności dzieci, które procentują w dalszych etapach rozwoju oraz podczas edukacji szkolnej. Budowanie z klocków Kids Blocks rozwija wyobraźnię, logiczne myślenie, wyobraźnię przestrzenną oraz sprawność manualną.

Prezentowany zestaw – Klocki Kids Blocks, 50 elementów – przeznaczony jest dla dzieci powyżej 1 roku życia.  Zestaw zapakowany jest w atrakcyjne pudełko dzięki któremu łatwiej będzie utrzymać porządek w dziecięcym pokoju, a uchwyt ułatwi ich przenoszenie.

Barwna i nowoczesna szata graficzna opakowania, zachęca do zakupienia produktu na prezent.

Cechy:
- zestaw 50 kolorowych klocków o różnorodnych kształtach i kolorach
- całość zapakowana w atrakcyjne pudełko z uchwytem
- klocki wykonane z bardzo trwałych i bezpiecznych materiałów, mają gładką powierzchnię i krawędzie
- przeznaczone dla dzieci 1+

Szczegóły

Tytuł: Kids Blocks klocki - 50 elementów (41294)
Producent: Wader
Kod paskowy: 5900694412941
Format: 23,5 x 23,5 x 30 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje