Kids Blocks klocki - 70 elementów (41295)

Wader

  • Format: 23,5 x 23,5 x 30 cm
Wysyłka:
Jutro (czwartek 2021-04-22)
Sugerowana cena
63,52 PLN
Nasza cena
53,43 PLN
Oszczędzasz 16%

W co się dzisiaj bawimy? Czy zbudujemy zamek z murami obronnymi, basztami i wieżami? A może zostaniemy pilotami samolotów? Uwielbiacie zwierzęta i chcecie założyć swój własny ogród zoologiczny? Tylko klocki dają nieograniczone możliwości tworzenia i pozwalają na realizację pomysłów, które powstają w dziecięcej wyobraźni.

Wyjątkowe klocki Kids Blocks zostały wyprodukowane z zachowaniem najwyższych standardów jakości, są wytrzymałe, mają gładką powierzchnię i krawędzie. Rozmiar poszczególnych elementów pasuje do dziecięcej ręki, zatem montaż i demontaż konstrukcji nie sprawia maluchom najmniejszego problemu. Szczególną cechą klocków Kids Blocks jest również ich barwna, żywa, kolorystyka oraz duża różnorodność kształtów.

Klocki są jedną z podstawowych zabawek wieku dziecięcego, bo wpływają na rozwój kluczowych umiejętności dzieci, które procentują w dalszych etapach rozwoju oraz podczas edukacji szkolnej. Budowanie z klocków Kids Blocks rozwija wyobraźnię, logiczne myślenie, wyobraźnię przestrzenną oraz sprawność manualną.

Prezentowany zestaw – Klocki Kids Blocks, 70 elementów – przeznaczony jest dla dzieci powyżej 1 roku życia.  Klocki zostały zapakowane w ciekawe, wygodne i przyciągające uwagę opakowanie-słoik. Dzięki takiemu opakowaniu, utrzymanie porządku w pokoju dziecięcym będzie o wiele prostsze, a maluchy, po skończonej zabawie,  chętniej pozbierają klocki do słoika, który może być również ciekawym elementem dekoracyjnym na półce z zabawkami.

Cechy:
- zestaw 70 kolorowych klocków o różnorodnych kształtach i kolorach
- całość zapakowana w atrakcyjne opakowanie-słoik co ułatwi przechowywanie klocków i utrzymanie porządku w pokoju dziecięcym
- klocki wykonane z bardzo trwałych i bezpiecznych materiałów, mają gładką powierzchnię i krawędzie
- przeznaczone dla dzieci 1+

Szczegóły

Tytuł: Kids Blocks klocki - 70 elementów (41295)
Producent: Wader
Kod paskowy: 5900694412958
Format: 23,5 x 23,5 x 30 cm
Waga: 1.63 kg

Recenzje