Disney łopatka + 3 foremki (77820)
mix wzorów

Wader

  • Format: 26 x 13 x 9 cm
Wysyłka:
Jutro (czwartek 2021-04-22)
Sugerowana cena
8,94 PLN
Nasza cena
6,48 PLN
Oszczędzasz 28%

Zestaw Łopatka i 3 Foremki to fantastyczne akcesoria do piasku. Zestaw zawiera poręczną łopatkę oraz 3 foremki z ulubionymi postaciami z bajki. Zabawa w piasku, kopanie tuneli, budowanie zamków, ozdabianie budowli przy pomocy kształtów z foremek to jedne z bardziej ulubionych zajęć najmłodszych pobudzające ich kreatywność i wyobraźnię. Bawiąc się w ten sposób dzieci rozwijają swoje umiejętności motoryczne, manualne, doskonalą precyzję ruchów, koordynację wzrokowo-ruchową oraz myślenie przestrzenne. Jest to również bardzo dobry moment, aby zaprosić do zabawy rówieśników, co ma pozytywny wpływ na rozwój umiejętności społecznych naszych pociech. Komplet wykonany z trwałego i wytrzymałego na różne warunki atmosferyczne, nietoksycznego i bezpiecznego dla dzieci tworzywa.
Informacje o wersjach.
10 różnych motywów tj: Toy Story, Cars, Kubuś Puchatek, Mickey Mouse, Minnie Mouse, Sofia the First, Frozen, Dory, The Good Dinosaur, Princess.

Cechy:
- zestaw zawiera: łopatkę i 3 foremki
- zabawki wykonane z trwałego i wytrzymałego na warunki atmosferyczne, nietoksycznego i bezpiecznego dla dzieci tworzywa o wysokiej jakości
- odpowiednie dla dzieci 1+

Produkt mix - wysyłany losowo. Cena dotyczy jednego zestawu.


Szczegóły

Tytuł: Disney łopatka + 3 foremki (77820)
Podtytuł: mix wzorów
Producent: Wader
Kod paskowy: 5900694778207
Format: 26 x 13 x 9 cm

Recenzje