Super Mario Figurki 10 cm z elementami ruchomymi S22 Ast. - Dostępność 2/04

Jakks Pacific

  • Format: 23 x 16,5 x 6,5 cm
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
51,99 PLN

Fantastyczne figurki, które z pewnością zachwycą dzieci oraz wszystkich fanów Nintendo! Zbierzcie całą kolekcję niesamowitych postaci, które pomogą Wam przenieść do Waszego pokoju niezwykły świat popularnych gier z dzielnym hydraulikiem Mario. Najlepiej zbierzcie je wszystkie!

Czerwony Shy Guy ze śmigłem
Ta oryginalna i starannie wykonana figurka ze śmigłem ma 10 cm wysokości i 5 ruchomych punktów, więc możecie ustawiać ją w różnych pozach. Pomoże Wam odtworzyć i na nowo przeżyć wspaniałe przygody znane z kultowych gier.

Lemmy Koopa z różdżką
Ta oryginalna i starannie wykonana figurka ma 10 cm wysokości i 10 ruchomych punktów, więc możecie ustawiać ją w różnych pozach. Pomoże Wam odtworzyć i na nowo przeżyć wspaniałe przygody znane z kultowych gier. W zestawie z różdżką.

Mario z grzybkiem
Ta oryginalna i starannie wykonana figurka ma 10 cm wysokości i 11 ruchomych punktów, więc możecie ustawiać ją w różnych pozach. Pomoże Wam odtworzyć i na nowo przeżyć wspaniałe przygody znane z kultowych gier. W zestawie z grzybkiem.

Ognisty Luigi z kwiatem
Ta oryginalna i starannie wykonana figurka ma 10 cm wysokości i 11 ruchomych punktów, więc możecie ustawiać ją w różnych pozach. Pomoże Wam odtworzyć i na nowo przeżyć wspaniałe przygody znane z kultowych gier. W zestawie z lodowym kwiatem.

Czarny Yoshi z jajkiem
Ta oryginalna i starannie wykonana figurka ma 10 cm wysokości i pięć ruchomych punktów, więc możecie ustawiać ją w różnych pozach. Pomoże Wam odtworzyć i na nowo przeżyć wspaniałe przygody znane z kultowych gier. W zestawie z jajkiem. 

 

Produkt występuje w różnych wersjach – wysyłany jest losowo bez możliwości dokonania wyboru.


Szczegóły

Tytuł: Super Mario Figurki 10 cm z elementami ruchomymi S22 Ast. - Dostępność 2/04
Wydawnictwo: Jakks Pacific
Kod paskowy: 192995406735
Format: 23 x 16,5 x 6,5 cm
Waga: 0.18 kg

Recenzje