Make it Real Zestaw do tworzenia bransoletek Retro Neon Black & White

Make It Real

  • Format: 24,79 x 3,61 x 16,2 cm
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
22,99 PLN

Wykorzystaj zestaw koralików Make it Real, aby stworzyć wyjątkowe ozdoby, które nadadzą Twoim stylizacjom niebanalny charakter. Wciel się w rolę projektantki biżuterii, stwórz niesamowity projekt i przejdź do jego realizacji. Robienie biżuterii to świetna, pobudzająca wyobraźnię kreatywna zabawa, której owocem są niezwykłe ozdoby, stworzone z pasją i zaangażowaniem.
Stwórz pięć fantastycznych bransoletek z czarnymi, białymi i neonowymi koralikami, korzystając z niezwykłego zestawu, w którym znajdziesz aż 75 elementów i specjalny warsztacik PlayTray.

● FANTASTYCZNY ZESTAW DO TWORZENIA BIŻUTERII: Doskonała zabawa dla dziewczynek i świetna okazja do wykazania się kreatywnością.
● STYLOWA BIŻUTERIA, ŁATWA DO WYKONANIA: W zestawie znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do szybkiego wykonania pięciu bransoletek, w tym warsztacik PlayTray, który ułatwi nawlekanie koralików.
● WYJĄTKOWE OZDOBY KAŻDEJ STYLIZACJI: Każda z tych ślicznych bransoletek będzie doskonałym uzupełnieniem różnych strojów i stylizacji, zapewniając wiele możliwości mieszania i łączenia rozmaitych wzorów i kolorów.
● POMAGA ROZWIJAĆ PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI: Nauka projektowania i tworzenia własnej biżuterii pomoże dziewczynkom rozwijać zdolności motoryczne, wzrokowe i sensoryczne, a przy tym świetnie się bawić i wyrażać siebie!
● ŚWIETNY POMYSŁ NA PREZENT: Zestaw do robienia biżuterii Make It Real to doskonały prezent dla dziewczynek i nastolatek. Pomaga rozwijać umiejętności, które później pozwolą im odnosić sukcesy zawodowe.
● IDEALNY DLA DZIECI W WIEKU 8+.

W zestawie:
- 167 różnych koralików
- Satynowe sznurki w 4 kolorach (8 m)
- 2 zawieszki koralikowe
- Przezroczysty elastyczny sznurek (2 m)
- PlayTray


Szczegóły

Tytuł: Make it Real Zestaw do tworzenia bransoletek Retro Neon Black & White
Wydawnictwo: Make It Real
Kod paskowy: 695929012090
Format: 24,79 x 3,61 x 16,2 cm
Waga: 0.12 kg

Recenzje