Make it Real Zestaw do tworzenia bransoletek Juicy Couture Sweet Suede

Make It Real

  • Format: 25,5 x 5,2 x 28,2 cm
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
79,99 PLN

Wykorzystaj zestaw koralików Make it Real, aby stworzyć wyjątkowe ozdoby, które nadadzą Twoim stylizacjom niebanalny charakter. Wciel się w rolę projektantki biżuterii, stwórz niesamowity projekt i przejdź do jego realizacji. Robienie biżuterii to świetna, pobudzająca wyobraźnię kreatywna zabawa, której owocem są niezwykłe ozdoby, stworzone z pasją i zaangażowaniem.
Nastolatki pokochają ten zestaw do tworzenia własnej, modnej i niepowtarzalnej biżuterii i chętnie wyczarują 8 błyskotek, które będą mogły z dumą pokazać koleżankom!

● POMAGA ROZWIJAĆ PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI: Tworzenie bransoletek Juicy Couture Sweet Suede pomaga dziewczynkom rozwijać umiejętności motoryczne, wzrokowe i poznawcze, a przy tym świetnie się bawić i wyrażać siebie!
● ZAWIERA WSZYSTKIE POTRZEBNE ELEMENTY: W tym zestawie znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do wykonania 5 oryginalnych i niezwykłych bransoletek. Zawiera zawieszki Juicy Couture, koraliki, koronkę ze sztucznego zamszu, łańcuszki, instrukcję oraz inne elementy.
● ŚWIETNY POMYSŁ NA PREZENT: Zestaw do robienia biżuterii Make It Real to doskonały prezent dla dziewczynek i nastolatek. Pomaga rozwijać umiejętności, które później pozwolą im odnosić sukcesy zawodowe.
● IDEALNY DLA DZIECI W WIEKU 8+.

W zestawie:
- 12 zawieszek Juicy Couture
- Koronka ze sztucznego zamszu
- 150 metalicznych elementów
- 45 koralików
- Łańcuszki
- Instrukcja


Szczegóły

Tytuł: Make it Real Zestaw do tworzenia bransoletek Juicy Couture Sweet Suede
Wydawnictwo: Make It Real
Kod paskowy: 695929044015
Format: 25,5 x 5,2 x 28,2 cm
Waga: 0.06 kg

Recenzje