Make it Real Zestaw do tworzenia bransoletek Juicy Mini Pink & Precious

Make It Real

  • Format: 24,79 x 3,61 x 16,2 cm
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
47,99 PLN

Wykorzystaj zestaw koralików Make it Real, aby stworzyć wyjątkowe ozdoby, które nadadzą Twoim stylizacjom niebanalny charakter. Wciel się w rolę projektantki biżuterii, stwórz niesamowity projekt i przejdź do jego realizacji. Robienie biżuterii to świetna, pobudzająca wyobraźnię kreatywna zabawa, której owocem są niezwykłe ozdoby, stworzone z pasją i zaangażowaniem.
Zaprojektuj i stwórz własną bransoletkę Juicy Couture dzięki temu zestawowi do samodzielnego wykonywania biżuterii. Mieszaj i łącz różne zawieszki, koraliki i sznurki, aby stworzyć niesamowite i oryginalne błyskotki!

● POMAGA ROZWIJAĆ PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI: Zestaw do robienia bransoletek Juicy Couture Pink and Precious pomaga dziewczynkom rozwijać umiejętności motoryczne, wzrokowe i sensoryczne, a przy tym świetnie się bawić, tworzyć niesamowitą biżuterię i wyrażać siebie!
● ZAWIERA WSZYSTKIE POTRZEBNE ELEMENTY: W tym zestawie znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do wykonania wielu różnych bransoletek – 10 zawieszek Juicy Couture, 390 kolorowych koralików, 50 kółek, 3 łańcuszki, satynowe sznurki w 3 kolorach i elastyczny sznurek,
● ŚWIETNY POMYSŁ NA PREZENT: Zestaw do robienia biżuterii Make It Real to doskonały prezent dla dziewczynek i nastolatek. Pomaga rozwijać umiejętności, które później pozwolą im odnosić sukcesy zawodowe.
● IDEALNY DLA DZIECI W WIEKU 8+: Dzięki nieskończonym możliwościom łączenia elementów dziewczynki w wieku 8 lat i starsze mogą projektować biżuterię, która będzie odzwierciedlać ich indywidualny styl, a jednocześnie rozwijać kreatywność poprzez zabawę i eksperymentowanie.

W zestawie:
- 55 złotych koralików
- 30 różowych koralików
- 85 perłowych koralików
- 160 minikoralików
- Klejnocik
- 50 kółek
- Elastyczny sznurek
- Łańcuszki
- Satynowe sznurki
- 8 zawieszek Juicy Couture


Szczegóły

Tytuł: Make it Real Zestaw do tworzenia bransoletek Juicy Mini Pink & Precious
Wydawnictwo: Make It Real
Kod paskowy: 695929044329
Format: 24,79 x 3,61 x 16,2 cm
Waga: 0.12 kg

Recenzje