Make it Real Zestaw do tworzenia bransoletek Juicy Mini Crystal Sunshine

Make It Real

  • Format: 24,79 x 3,61 x 16,2 cm
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
47,99 PLN

Wykorzystaj zestaw koralików Make it Real, aby stworzyć wyjątkowe ozdoby, które nadadzą Twoim stylizacjom niebanalny charakter. Wciel się w rolę projektantki biżuterii, stwórz niesamowity projekt i przejdź do jego realizacji. Robienie biżuterii to świetna, pobudzająca wyobraźnię kreatywna zabawa, której owocem są niezwykłe ozdoby, stworzone z pasją i zaangażowaniem.
Dzięki temu zestawowi do robienia bransoletek możesz stworzyć własne, zachwycające bransoletki Juicy Couture! Mieszaj i łącz różne elementy, kolorowe koraliki i niesamowite zawieszki z kryształami Swarovskiego, aby zaprojektować i stworzyć niepowtarzalną biżuterię!

● POMAGA ROZWIJAĆ PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI: Zestaw Juicy Couture Crystal Sunshine pomaga dziewczynkom rozwijać umiejętności motoryczne, wzrokowe i sensoryczne, a przy tym świetnie się bawić, tworzyć niesamowitą biżuterię i wyrażać siebie!
● ZAWIERA WSZYSTKIE POTRZEBNE ELEMENTY: W tym zestawie znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do wykonania wielu różnych bransoletek – 6 zawieszek z kryształami Swarovskiego, 223 kolorowe koraliki, 20 kółek i wiele innych elementów!
● ŚWIETNY POMYSŁ NA PREZENT: Zestaw do robienia biżuterii Make It Real to doskonały prezent dla dziewczynek i nastolatek. Pomaga rozwijać umiejętności, które później pozwolą im odnosić sukcesy zawodowe.
● IDEALNY DLA DZIECI W WIEKU 8+: Dzięki nieskończonym możliwościom łączenia elementów dziewczynki w wieku 8 lat i starsze mogą projektować biżuterię, która będzie odzwierciedlać ich indywidualny styl, a jednocześnie rozwijać kreatywność poprzez zabawę i eksperymentowanie.

W zestawie:
- Elastyczny sznurek
- Koronka ze sztucznego zamszu w 4 kolorach
- Bawełniane nici w 5 kolorach
- 200 okrągłych, plastikowych koralików
- 5 fasetowanych koralików
- 15 owalnych koralików
- 20 kółek
- 6 zawieszek Juicy Couture


Szczegóły

Tytuł: Make it Real Zestaw do tworzenia bransoletek Juicy Mini Crystal Sunshine
Wydawnictwo: Make It Real
Kod paskowy: 695929044336
Format: 24,79 x 3,61 x 16,2 cm
Waga: 0.12 kg

Recenzje