Make it Real Zestaw do tworzenia bransoletek Juicy Mini Chains & Charms

Make It Real

  • Format: 24,79 x 3,61 x 16,2 cm
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
47,99 PLN

Wykorzystaj zestaw koralików Make it Real, aby stworzyć wyjątkowe ozdoby, które nadadzą Twoim stylizacjom niebanalny charakter. Wciel się w rolę projektantki biżuterii, stwórz niesamowity projekt i przejdź do jego realizacji. Robienie biżuterii to świetna, pobudzająca wyobraźnię kreatywna zabawa, której owocem są niezwykłe ozdoby, stworzone z pasją i zaangażowaniem.
Ten zestaw do samodzielnego wykonania bransoletek pomoże dziewczynkom stworzyć własną, modną i ciekawą biżuterię – piękne i odważne bransoletki z zawieszkami, które będą mogły z dumą pokazać koleżankom!

● POMAGA ROZWIJAĆ PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI: Tworzenie bransoletek z łańcuszkami i zawieszkami Juicy Couture pomaga dziewczynkom rozwijać umiejętności motoryczne, wzrokowe i poznawcze, a przy tym świetnie się bawić i wyrażać siebie!
● ZAWIERA WSZYSTKIE POTRZEBNE ELEMENTY: W tym zestawie znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do wykonania 5 modnych bransoletek. Zawiera 12 zawieszek Juicy Couture, koraliki, metaliczne elementy, wstążkę, łańcuszki i instrukcję.
● ŚWIETNY POMYSŁ NA PREZENT: Zestaw do robienia biżuterii Make It Real to doskonały prezent dla dziewczynek i nastolatek. Pomaga rozwijać umiejętności, które później pozwolą im odnosić sukcesy zawodowe.
● IDEALNY DLA DZIECI W WIEKU 8+.

W zestawie:
- 4 łańcuszki
- 13 kółek
- 12 zawieszek Juicy Couture
- 83 koraliki
- 1 duży karabińczyk
- Różowa wstążka
- Aksamitna wstążka
- Elastyczny sznurek
- PlayTray
- Instrukcja


Szczegóły

Tytuł: Make it Real Zestaw do tworzenia bransoletek Juicy Mini Chains & Charms
Wydawnictwo: Make It Real
Kod paskowy: 695929044312
Format: 24,79 x 3,61 x 16,2 cm
Waga: 0.12 kg

Recenzje