Make it Real Zestaw do tworzenia bransoletek Summer Vibes z koralikami heishi

Make It Real

  • Format: 26,5 x 3,8 x 24,2 cm
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
39,99 PLN

Wykorzystaj zestaw koralików Make it Real, aby stworzyć wyjątkowe ozdoby, które nadadzą Twoim stylizacjom niebanalny charakter. Wciel się w rolę projektantki biżuterii, stwórz niesamowity projekt i przejdź do jego realizacji. Robienie biżuterii to świetna, pobudzająca wyobraźnię kreatywna zabawa, której owocem są niezwykłe ozdoby, stworzone z pasją i zaangażowaniem.
Dowiedz się, jak stworzyć pięć wyjątkowych bransoletek z koralikami heishi, korzystając z niezwykłego zestawu do robienia biżuterii, w którym znajdziesz aż 528 elementów i specjalny warsztacik PlayTray.

● FANTASTYCZNY ZESTAW DO TWORZENIA BIŻUTERII: Doskonała zabawa dla dziewczynek i świetna okazja do wykazania się kreatywnością.
● STYLOWA BIŻUTERIA, ŁATWA DO WYKONANIA: W zestawie znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do wykonania pięciu modnych bransoletek z koralikami heishi w elektryzujących kolorach.
● WYJĄTKOWE OZDOBY KAŻDEJ STYLIZACJI: Każda z tych ślicznych bransoletek będzie doskonałym uzupełnieniem różnych strojów i stylizacji, zapewniając wiele możliwości mieszania i łączenia rozmaitych wzorów i kolorów.
● POMAGA ROZWIJAĆ PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI: Nauka projektowania i tworzenia własnej biżuterii pomoże dziewczynkom rozwijać zdolności motoryczne, wzrokowe i sensoryczne, a przy tym świetnie się bawić i wyrażać siebie!
● ŚWIETNY POMYSŁ NA PREZENT: Zestaw do robienia biżuterii Make It Real to doskonały prezent dla dziewczynek i nastolatek. Pomaga rozwijać umiejętności, które później pozwolą im odnosić sukcesy zawodowe.
● IDEALNY DLA DZIECI W WIEKU 8+.

W zestawie:
- 480 koralików heishi
- 35 srebrnych koralików
- Mulina w 6 kolorach (każdy o dł. 2 m)
- 3 zawieszki
- 1 duży metalowy pierścień
- 1 mały metalowy pierścień
- 1 karabińczyk z kółkiem
- Elastyczny sznurek (2 m)
- PlayTray


Szczegóły

Tytuł: Make it Real Zestaw do tworzenia bransoletek Summer Vibes z koralikami heishi
Wydawnictwo: Make It Real
Kod paskowy: 695929013172
Format: 26,5 x 3,8 x 24,2 cm
Waga: 0.17 kg

Recenzje