Make it Real Zestaw do tworzenia bransoletek Mega Jewelry Studio

Make It Real

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
91,00 PLN

Wykorzystaj zestaw koralików Make it Real, aby stworzyć wyjątkowe ozdoby, które nadadzą Twoim stylizacjom niebanalny charakter. Wciel się w rolę projektantki biżuterii, stwórz niesamowity projekt i przejdź do jego realizacji. Robienie biżuterii to świetna, pobudzająca wyobraźnię kreatywna zabawa, której owocem są niezwykłe ozdoby, stworzone z pasją i zaangażowaniem.
Ten zestaw dla nastolatek nauczy młode projektantki biżuterii, jak za pomocą pięknych koralików, klejnocików, kolorowych sznurków, zawieszek i frędzelków wyczarować 50 niezwykłych błyskotek, które odzwierciedlą ich styl i osobowość.

● ZACHĘCA DO KREATYWNOŚCI: Młode projektantki biżuterii będą chętnie tworzyć własne, kolorowe i oryginalne błyskotki, które pasują do każdego stroju, okazji i nastroju.
● ZAWIERA WSZYSTKIE POTRZEBNE ELEMENTY: Zestaw zawiera ponad 793 elementów, w tym koraliki, kolorowe klejnociki, zawieszki, frędzelki, metalowy medalion oraz różne sznurki i łańcuszki, dzięki czemu zapewnia nieskończone możliwości tworzenia wyjątkowej biżuterii!
● POMAGA ROZWIJAĆ PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI: Ten zestaw do robótek ręcznych pomaga dzieciom rozwijać zdolności motoryczne, wzrokowe i sensoryczne, a przy tym świetnie się bawić w duchu ponadczasowej japońskiej tradycji!
● ŚWIETNY POMYSŁ NA PREZENT: Dziewczynki w wieku 8 lat i starsze mogą projektować efektowne i wyjątkowe ozdoby, które będą odzwierciedlać ich styl i osobowość, a jednocześnie rozwijać kreatywność poprzez prace ręczne i eksperymentowanie.
● IDEALNY DLA DZIECI W WIEKU 8+.

W zestawie:
- 793 różnych koralików
- 5 plastikowych klejnocików
- Woskowany sznurek w 7 kolorach (7 m)
- 3 zawieszki
- Metalowy medalion
- Pleciony sznurek bawełniany (1 m)
- Sznurki z elastycznej tkaniny w 3 kolorach (1,5 m)
- 3 złote łańcuszki
- 2 frędzelki
- 50 kółek
- Przezroczysty elastyczny sznurek (6 m)
- Mata do koralików
- PlayTray
- Instrukcja


Szczegóły

Tytuł: Make it Real Zestaw do tworzenia bransoletek Mega Jewelry Studio
Wydawnictwo: Make It Real
Kod paskowy: 695929015152

Recenzje