Make it Real Zestaw do tworzenia bransoletek Sparkly Spiral

Make It Real

  • Format: 24,79 x 3,61 x 16,2 cm
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
22,99 PLN

Wykorzystaj zestaw koralików Make it Real, aby stworzyć wyjątkowe ozdoby, które nadadzą Twoim stylizacjom niebanalny charakter. Wciel się w rolę projektantki biżuterii, stwórz niesamowity projekt i przejdź do jego realizacji. Robienie biżuterii to świetna, pobudzająca wyobraźnię kreatywna zabawa, której owocem są niezwykłe ozdoby, stworzone z pasją i zaangażowaniem.
Stwórz sześć lśniących spiralnych bransoletek w modnych kształtach gwiazdek i okręgów. Skorzystaj z niezwykłego zestawu do robienia biżuterii, w którym znajdziesz 30 elementów.

● FANTASTYCZNY ZESTAW DO TWORZENIA BIŻUTERII: Doskonała zabawa dla dziewczynek i świetna okazja do wykazania się kreatywnością.
● STYLOWA BIŻUTERIA, ŁATWA DO WYKONANIA: W zestawie znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do wykonania sześciu modnych bransoletek, które zachwycą każdą dziewczynkę.
● WYJĄTKOWE OZDOBY KAŻDEJ STYLIZACJI: Każda z tych ślicznych bransoletek będzie doskonałym uzupełnieniem różnych strojów i stylizacji, zapewniając wiele możliwości mieszania i łączenia rozmaitych wzorów i kolorów.
● POMAGA ROZWIJAĆ PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI: Nauka projektowania i tworzenia własnej biżuterii pomoże dziewczynkom rozwijać zdolności motoryczne, wzrokowe i sensoryczne, a przy tym świetnie się bawić i wyrażać siebie!
● ŚWIETNY POMYSŁ NA PREZENT: Zestaw do robienia biżuterii Make It Real to doskonały prezent dla dziewczynek i nastolatek. Pomaga rozwijać umiejętności, które później pozwolą im odnosić sukcesy zawodowe.
● IDEALNY DLA DZIECI W WIEKU 8+.

W zestawie:
- 28 kolorowych koralików
- 12 metalicznych koralików
- 9 fasetowanych koralików
- 5 koralików w kształcie gwiazdek
- 3 zawieszki
- 2 spiralne gumki do włosów w kształcie gwiazdki
- 1 okrągła spiralna gumka do włosów
- Elastyczny sznurek (1 m)


Szczegóły

Tytuł: Make it Real Zestaw do tworzenia bransoletek Sparkly Spiral
Wydawnictwo: Make It Real
Kod paskowy: 695929012106
Format: 24,79 x 3,61 x 16,2 cm
Waga: 0.12 kg

Recenzje