To ja go tnę! (2001092)
Wiek: 10+

Rebel

  • Format: 21 x 18 x 4 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Jutro (czwartek 2021-05-13)
Sugerowana cena
103,20 PLN
Nasza cena
69,58 PLN
Oszczędzasz 33%

Przed polowaniem na potwora należy zebrać drużynę...

Zbierzcie drużynę bohaterów i wyruszcie na epicką przygodę przepełnioną prawdziwą jatką! Niech zdrada, groźne potwory i humor znany z Odjechanych jednorożców zagoszczą na Waszym stole!

Podczas rozgrywek w To ja go tnę! będziecie mieli okazję pokonywać groźnych przeciwników i sabotować plany swoich wrogów. Aby osiągnąć cel, będziecie wyposażać herosów w przedmioty, ujarzmiać magiczne potęgi i korzystać z modyfikatorów rzutów, by skutecznie przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Zwycięży gracz, który jako pierwszy ubije 3 potwory lub zbierze drużynę składającą się z 6 różnych klas.

Na czym to polega?
W swojej turze każdy z graczy ma 3 punkty akcji, które może wykorzystać na dobieranie, zagrywanie i aktywowanie kart oraz atakowanie potworów. Zgromadzeni przez nas bohaterowie będą wymagali odpowiednich wyników na kościach, by zadziałać, jednak w ich uzyskaniu pomoże nam szereg modyfikatorów na kartach ekwipunków i magii.

Oczywiście wśród dostępnych kart znajdą się również takie, które pomogą nam w uprzykrzaniu życia przeciwników. Przeklęte przedmioty, silne zaklęcia, modyfikatory oraz specjalne wyzwania pozwolą nam spowalniać pozostałych graczy w drodze do zwycięstwa.

Dlaczego pokochasz tę grę?
- Uwielbiasz klimat RPG, ale nie chcesz (lub Twoi znajomi nie chcą) wchodzić w pełną przygodę? To ja go tnę! to doskonała propozycja na luźne rozgrywki, pełna smaczków i nawiązań do popularnych systemów fantasy.
- Mnogość dostępnych kart sprawia, że za każdym razem będziemy mogli wypróbować inną strategię walki z potworami (i przeciwnikami!).
- Gra została stworzona przez twórców Odjechanych Jednorożców, jest więc pełna brutalnych zagrywek i doskonałego humoru.

Zawartość pudełka:
- 115 kart talii głównej
- 6 kart przywódców drużyn
- 15 kart potworów
- 6 kart pomocy
- 2 kości k6
- instrukcja

Liczba graczy: 2-6 osób
Średni czas gry: ok. 30-60 minut
Wiek: 10+

Szczegóły

Tytuł: To ja go tnę! (2001092)
Podtytuł: Wiek: 10+
Autor: Ramy Badie
Producent: Rebel
Kod paskowy: 3558380083801
Rok wydania: 2021
Format: 21 x 18 x 4 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje