Znasz to zwierzę? Domino

Edgard

Wysyłka:
2 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
25,90 PLN
Nasza cena
19,07 PLN
Oszczędzasz 27%„Domino. Znasz to zwierzę?” (3+) to gra logiczna dla najmłodszych dzieci, z którą poznają barwne życie zwierząt przedstawionych z niezwykłym humorem i wrażliwością. Celem zabawy jest dopasowanie do siebie kafelków ze zwierzętami i jak najszybsze ułożenie ich tak, by wykorzystać wszystkie elementy. Gra trenuje m.in. myślenie logiczne, spostrzegawczość oraz percepcję wzrokową. Rozwijanie umiejętności myślenia logicznego i spostrzegawczości „Domino. Znasz to zwierzę?” wspiera rozwój myślenia logicznego przez zabawę. Dziecko ma okazję przyjrzeć się różnym zwierzętom, m.in.: wiewiórkom, które postanowiły podzielić się orzeszkiem, pingwinom, które pędzą ku opiekunowi, a także układającym się do snu żyrafom. Dzięki różnicom w przedstawieniu tych samych zwierząt młodsze dzieci będą miały okazję ćwiczyć rozpoznawanie i klasyfikowanie obiektów. W domino można bawić się w pojedynkę lub z innymi graczami, wówczas kafelki losuje się i układa naprzemiennie.

Barwne ilustracje Joanny Gwis wprowadzają dzieci w świat zwierząt ukazanych w pełen humoru i wrażliwości sposób, zachęcając do zabawy i angażując uwagę.

Kafelki do gry zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek. Rozwój myślenie logiczne, spostrzegawczość, koncentracja, motoryka mała Ilustratorka Joanna Gwis – graficzka, ilustratorka, autorka książek dla dzieci. Nałogowa czytelniczka i miłośniczka podróży po Azji. W serii również Domino Alfabet Domino Pojazdy Domino Zabawki Domino Jaka to litera?

Szczegóły

Tytuł: Znasz to zwierzę? Domino
Producent: Edgard
Seria: KAPITAN NAUKA
Kod paskowy: 5903699821473
Języki: polski
Rok wydania: 2021
Redakcja: Gwis Joanna

Recenzje