Jaka to litera? Domino Kapitan Nauka

Edgard

  • Oprawa: pudełko kartonowe
Wysyłka:
2 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
25,90 PLN
Nasza cena
19,07 PLN
Oszczędzasz 27%

„Domino. Jaka to litera” (3+) to obrazkowa gra dla najmłodszych dzieci, dzięki której poznają i zapamiętają litery oraz wyrazy, które się nimi rozpoczynają. Celem zabawy jest dopasowanie do siebie kafelków z obrazkami i literami oraz jak najszybsze ułożenie ich tak, by wykorzystać wszystkie elementy. Gra przygotowuje do nauki czytania, doskonaląc percepcję wzrokową, pamięć i spostrzegawczość.
wiek: +3

Pierwsze kroki w nauce czytania

„Domino. Jaka to litera?” wspiera umiejętność rozpoznawania liter w kolejności alfabetycznej. Dziecko ma okazję przyjrzeć się wielkim i małym literom, a także ćwiczyć umiejętność dopasowywania słów rozpoczynających się nimi. Proste wyrazy uwzględniające słownik osobisty dziecka ułatwią zapamiętanie alfabetu oraz zachęcą do zabawy doskonalącej percepcję wzrokową i słuchową. W domino można bawić się w pojedynkę lub z innymi graczami, wówczas kafelki losuje się i układa naprzemiennie.

Angażujące uwagę ilustracje Agnieszki Ulatowskiej wprowadzają dzieci w świat zwierząt i przedmiotów z najbliższego otoczenia, zachęcając do zabawy.

Kafelki do gry zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.

Rozwój

nauka czytania, spostrzegawczość, koncentracja, motoryka mała

Ilustratorka

Agnieszka Ulatowska – ilustratorka książek, czasopism i gier dla dzieci, samouk. Urodzona w Polsce, od prawie 20 lat mieszka i pracuje we Włoszech. Przez wiele lat pracowała jako graficzka w jednym z włoskich domów wydawniczych. Jednak to ilustracja od zawsze jest jej największą miłością i bardzo ważną częścią jej aktywności.

W serii również
  •     Domino Alfabet
  •     Domino Angielski. Pierwsze słowa
  •     Domino Liczby
  •     Domino Pojazdy
  •     Domino Zabawki
  •     Domino Znasz to zwierzę?

Szczegóły

Tytuł: Jaka to litera? Domino Kapitan Nauka
Producent: Edgard
Kod paskowy: 5903699821480
Języki: polski
Rok wydania: 2021
Oprawa: pudełko kartonowe
Redakcja: Ulatowska Agnieszka

Recenzje