Mudpuppy, Puzzle świecące w ciemności 100: Pod wodą (MP45744)

Mudpuppy

  • Format: 19 x 13 x 9 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Jutro (wtorek 2021-06-22)
Sugerowana cena
59,00 PLN
Nasza cena
50,58 PLN
Oszczędzasz 15%

Puzzle świecące w ciemności Pod wodą amerykańskiej marki MUDPUPPY nadają układaniu puzzli nowy wymiar – na samym złożeniu obrazka zabawa się bowiem nie kończy. Układanka składa się ze 100 elementów, po ułożeniu przedstawiających morskie stworzenia w głębinach wód, m.in. meduzy, ryby i koniki morskie. To jednak nie wszystko. Kiedy robi się ciemno, zarówno zwierzęta, jak i otaczający je krajobraz... świecą! Puzzle te to niebanalny pomysł na rodzinną rozrywkę. Zaciekawią i zachwycą wszystkich.

Zapakowane są w estetyczne pudełko. Idealnie nadają się na prezent.

Układanie puzzli stymuluje pamięć, koncentrację i sprawność manualną już od najmłodszych lat. MUDPUPPY dba też o to, by układanki dostarczały dzieciom dodatkowych wrażeń empirycznych, sięga po lubiane motywy, piękne kolory i poręczne formaty.

liczba elementów: 100
materiał: karton, w 90% z recyklingu

Amerykańska marka zabawek edukacyjnych MUDPUPPY powstała w 1992 roku. Dziś jest znana na całym świecie i cieszy się powszechnym zaufaniem rodziców. Skupia się na tworzeniu produktów, zachęcających dzieci do twórczej aktywności, a przy tym wspierających ich rozwój i stymulujących wyobraźnię. Oferta marki to głównie puzzle, gry, układanki oraz zestawy kreatywne, w tym tematyczne komplety magnesów czy naklejek.

Projekty MUDPUPPY inspirowane są sztuką, m.in. ilustracją dla dzieci. Marka stale współpracuje ze współczesnymi artystami, a jej produkty są wciąż nagradzane za kreatywność, użyteczność i innowacyjność.

Wiek: 5+


Szczegóły

Tytuł: Mudpuppy, Puzzle świecące w ciemności 100: Pod wodą (MP45744)
Producent: Mudpuppy
Kod paskowy: 9780735345744
Format: 19 x 13 x 9 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje