Mudpuppy, Puzzle 78: Mapa Świata z elementami w kształcie budynków i zwierząt (MP60846)

Mudpuppy

  • Format: 23 x 32 x 5 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Jutro (wtorek 2021-06-22)
Sugerowana cena
82,00 PLN
Nasza cena
70,11 PLN
Oszczędzasz 15%

Zestaw puzzli edukacyjnych Mapa Świata amerykańskiej marki MUDPUPPY to 78 elementów, z których 17 ma kształt zwierząt, roślin, budynków czy innych, charakterystycznych dla danego kraju lub regionu, motywów. Ułożenie całej mapy – o wymiarach 59 x 42 cm – pomaga dziecku poznać wszystkie części świata - nie tylko z nazwy, ale też m.in. specyficznej dla danego regionu fauny lub flory, zwyczajów oraz zabytków. Autorką projektu jest młoda artystka z Buenos Aires Sol Linero. Wyjątkowy design i przyjazne barwy dodatkowo zachęcają dziecko do zabawy. Puzzle zapakowane są w estetyczne pudełko. Idealnie nadają się na prezent.

Układanie puzzli stymuluje pamięć, koncentrację i sprawność manualną już od najmłodszych lat. MUDPUPPY dba też o to, by układanki dostarczały dzieciom dodatkowych wrażeń empirycznych, sięga po lubiane motywy, piękne kolory i poręczne formaty.

Liczba elementów: 78
Materiał: karton

Amerykańska marka zabawek edukacyjnych MUDPUPPY powstała w 1992 roku. Dziś jest znana na całym świecie i cieszy się powszechnym zaufaniem rodziców. Skupia się na tworzeniu produktów, zachęcających dzieci do twórczej aktywności, a przy tym wspierających ich rozwój i stymulujących wyobraźnię. Oferta marki to głównie puzzle, gry, układanki oraz zestawy kreatywne, w tym tematyczne komplety magnesów czy naklejek.

Projekty MUDPUPPY inspirowane są sztuką, m. in. ilustracją dla dzieci. Marka stale współpracuje ze współczesnymi artystami, a jej produkty są wciąż nagradzane za kreatywność, użyteczność i innowacyjność.

Wiek: 5+


Szczegóły

Tytuł: Mudpuppy, Puzzle 78: Mapa Świata z elementami w kształcie budynków i zwierząt (MP60846)
Producent: Mudpuppy
Kod paskowy: 9780735360846
Format: 23 x 32 x 5 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje