Mudpuppy, Puzzle 80: Świat dinozaurów z elementami w kształcie dinozaurów (MP67906)

Mudpuppy

  • Format: 23 x 32 x 5 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
84,00 PLN
Nasza cena
79,00 PLN
Oszczędzasz 6%

Puzzle edukacyjne Świat dinozaurów amerykańskiej marki MUDPUPPY to 80-cio elementowa układanka, w której 15 klocków ma kształt dinozaurów, umiejscowionych w rejonach, w których występowały. Ułożenie całej mapy pomaga dziecku poznać wszystkie kontynenty i przyporządkować do nich odpowiednie gatunki prehistorycznych stworzeń (niektóre są już naniesione na mapę). Do zestawu dołączony jest plakat z przedstawicielami i nazwami 33 gatunków dinozaurów. Wyjątkowy design i przyjazne barwy dodatkowo zachęcają dziecko do zabawy. Puzzle zapakowane są w estetyczne pudełko. Idealnie nadają się na prezent.

Układanie puzzli stymuluje pamięć, koncentrację i sprawność manualną już od najmłodszych lat. MUDPUPPY dba też o to, by układanki dostarczały dzieciom dodatkowych wrażeń empirycznych, sięga po lubiane motywy, piękne kolory i poręczne formaty.

Liczba elementów: 80
Materiał: puzzle – karton w 90% pochodzący z recyclingu, pudełko – karton w 70% pochodzący z recyclingu

Amerykańska marka zabawek edukacyjnych MUDPUPPY powstała w 1992 roku. Dziś jest znana na całym świecie i cieszy się powszechnym zaufaniem rodziców. Skupia się na tworzeniu produktów, zachęcających dzieci do twórczej aktywności, a przy tym wspierających ich rozwój i stymulujących wyobraźnię. Oferta marki to głównie puzzle, gry, układanki oraz zestawy kreatywne, w tym tematyczne komplety magnesów czy naklejek.

Projekty MUDPUPPY inspirowane są sztuką, m. in. ilustracją dla dzieci. Marka stale współpracuje ze współczesnymi artystami, a jej produkty są wciąż nagradzane za kreatywność, użyteczność i innowacyjność.

Wiek: 5+

Szczegóły

Tytuł: Mudpuppy, Puzzle 80: Świat dinozaurów z elementami w kształcie dinozaurów (MP67906)
Producent: Mudpuppy
Kod paskowy: 9780735367906
Format: 23 x 32 x 5 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje