Mudpuppy, puzzle podłogowe Jumbo 25: Mapa świata (MP67951)

Mudpuppy

  • Format: 23 x 23 x 9 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
74,00 PLN
Nasza cena
72,00 PLN
Oszczędzasz 3%

Zestaw puzzli podłogowych Jumbo Mapa świata amerykańskiej marki MUDPUPPY składa się z 25 bardzo dużych, łatwych do układania elementów. Ułożony z nich sporych rozmiarów (56 x 56 cm) obrazek przedstawia urokliwą mapę świata z kolorowymi kontynentami, jasnoniebieskimi morzami i oceanami, oraz charakterystycznymi dla poszczególnych lądów i wód gatunkami zwierząt, elementami przyrody, budowlami i pojazdami. Wyjątkowy design i przyjazne barwy dodatkowo zachęcają dziecko do zabawy. Puzzle zapakowane są w estetyczne pudełko z wygodną do przenoszenia rączką ze sznurka. Idealnie nadają się na prezent.

Układanie puzzli stymuluje pamięć, koncentrację i sprawność manualną już od najmłodszych lat. MUDPUPPY dba też o to, by układanki dostarczały dzieciom dodatkowych wrażeń empirycznych, sięga po lubiane motywy, piękne kolory i poręczne formaty.

Liczba elementów: 25
Materiał: puzzle – karton w 90% pochodzący z recyclingu, pudełko – karton w 70% pochodzący z recyclingu

Amerykańska marka zabawek edukacyjnych MUDPUPPY powstała w 1992 roku. Dziś jest znana na całym świecie i cieszy się powszechnym zaufaniem rodziców. Skupia się na tworzeniu produktów, zachęcających dzieci do twórczej aktywności, a przy tym wspierających ich rozwój i stymulujących wyobraźnię. Oferta marki to głównie puzzle, gry, układanki oraz zestawy kreatywne, w tym tematyczne komplety magnesów czy naklejek.

Projekty MUDPUPPY inspirowane są sztuką, m. in. ilustracją dla dzieci. Marka stale współpracuje ze współczesnymi artystami, a jej produkty są wciąż nagradzane za kreatywność, użyteczność i innowacyjność.

Wiek: 2+
 

Szczegóły

Tytuł: Mudpuppy, puzzle podłogowe Jumbo 25: Mapa świata (MP67951)
Producent: Mudpuppy
Kod paskowy: 9780735367951
Format: 23 x 23 x 9 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje