Mudpuppy, Kalejdoskop - Magiczny jednorożec (MP68057)

Mudpuppy

  • Format: 6 x 6 x 16,5 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Jutro (wtorek 2021-06-22)
Sugerowana cena
37,99 PLN
Nasza cena
34,00 PLN
Oszczędzasz 11%Kalejdoskop Magiczny jednorożec amerykańskiej marki MUDPUPPY to niebanalna zabawka, która daje wiele możliwości. Oprócz wciągających, stymulujących pracę oka, obserwacji barwnych, symetrycznych figur, zmieniających się przy każdym obrocie kalejdoskopu, na jego zewnętrznej stronie znajduje się piękna ilustracja uskrzydlonych jednorożców, motyli, gwiazd i diamentów na ciemnoniebieskim tle. Kalejdoskop przypomina lunetę, ma kształt rurki, jest wykonany z kartonu i wygląda bardzo estetycznie. Idealnie nadaje się na prezent.

Zabawki optyczne to interesujący pomysł na pobudzanie dziecięcej wyobraźni i rozwój jego sprawności. MUDPUPPY dba o to, by były one odpowiednie dla wieku dziecka, kompaktowe, o ciekawej tematyce i szerokich możliwościach zastosowań.

Materiał: karton, plastik

Amerykańska marka zabawek edukacyjnych MUDPUPPY powstała w 1992 roku. Dziś jest znana na całym świecie i cieszy się powszechnym zaufaniem rodziców. Skupia się na tworzeniu produktów, zachęcających dzieci do twórczej aktywności, a przy tym wspierających ich rozwój i stymulujących wyobraźnię. Oferta marki to głównie puzzle, gry, układanki oraz zestawy kreatywne, w tym tematyczne komplety magnesów czy naklejek.

Projekty MUDPUPPY inspirowane są sztuką, m. in. ilustracją dla dzieci. Marka stale współpracuje ze współczesnymi artystami, a jej produkty są wciąż nagradzane za kreatywność, użyteczność i innowacyjność.

Wiek: 3+

Szczegóły

Tytuł: Mudpuppy, Kalejdoskop - Magiczny jednorożec (MP68057)
Producent: Mudpuppy
Kod paskowy: 9780735368057
Format: 6 x 6 x 16,5 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje