Jurassic World: Dziki atak - Monolophosaurus (GCR54/GVG51)

Mattel

  • Format: 16,5 x 20,5 x 5,5 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
99,49 PLN
Nasza cena
60,13 PLN
Oszczędzasz 40%

Stań się częścią przygody Jurassic World! Te małe figurki dinozaurów Dziki atak z serii Savage Strike pozwalają poczuć wyjątkowy klimat filmu dzięki unikalnym możliwościom ataku charakterystycznym dla danego gatunku. Odgrywaj filmowe sceny dzięki atakom takim jak gryzienie, uderzanie głową, machanie skrzydłami i nie tylko. Wystarczy nacisnąć wyznaczone miejsce na figurce dinozaura, aby wykonać ruch (ataki poszczególnych dinozaurów różnią się od siebie). Figurki dinozaurów są szczegółowo wykonane, mają ruchome kończyny i realistyczne elementy wykończenia. Przygotuj się na dziki atak w stylu Savage Strike z tymi drapieżnymi figurkami! Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. W zestawie z każdym dinozaurem jest karta Dino Rivals zawierająca najważniejsze informacje i statystyki oraz cechy bojowe. Aby mieć jeszcze więcej zabawy z dinozaurami, pobierz aplikację Jurassic World Facts (na Androida lub iOS), zeskanuj figurkę i zobacz, jak każdy dinozaur ożywa, poznaj fakty dotyczące ataku, porównuj statystyki i nie tylko!

Cechy:
- Z tymi figurkami Jurassic World Savage Strike Dziki atak możesz rozegrać epickie starcie dinozaurów!
- Małe figurki Savage Strike mają kultowy atak charakterystyczny dla danego gatunku.
- Dzięki atakom takim jak gryzienie, uderzanie głową, machanie skrzydłami i nie tylko możesz odgrywać sceny filmowe!
- W każdej figurce atak jest aktywowany przez naciśnięcie odpowiedniego miejsca (różni się w zależności od dinozaura).
- Te drapieżne figurki dinozaurów mają ruchome kończyny, a także realistyczny wygląd i autentyczne detale, które oddają klimat filmu. - Przygotuj się na dziki atak w stylu Savage Strike z tymi drapieżnymi figurkami!
- W zestawie z każdym dinozaurem jest karta kolekcjonerska Dino Rivals z najważniejszymi statystykami i cechami bojowymi.
- Pobierz aplikację Jurassic World Facts (Android i iOS), aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić zabawę! Aplikacja pozwala zeskanować figurki dinozaurów, by zobaczyć, jak ożywają, poznać fakty o sposobach ataku, porównywać statystyki i nie tylko!

Szczegóły

Tytuł: Jurassic World: Dziki atak - Monolophosaurus (GCR54/GVG51)
Producent: Mattel
Seria: Jurassic World
Kod paskowy: 887961925296
Format: 16,5 x 20,5 x 5,5 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje