Model do sklejania Turbostar 190.48 Special (3926)
od 10 lat

Italeri

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
229,37 PLNIveco Turbostar był ważnym komercyjnym sukcesem włoskiego producenta. Dzięki swojej charakterystyce wytrzymałości, niezawodności i wydajności osiągnął znaczącą pozycję na europejskim rynku samochodów ciężarowych i był najbardziej rozpowszechnionym pojazdem przemysłowym we Włoszech w późnych latach 80-tych. Został odrzucony w wielu wersjach i dostosowano kilka elementów wyposażenia, aby zaspokoić specyficzne potrzeby transportowe użytkowników. Wersja z pokładem cavas była jedną z najpopularniejszych wersji, która zapewniała dużą elastyczność w transporcie wszelkiego rodzaju towarów.
Kolejną wielką zaletą Iveco 190.42 była ładowność w stosunku do gabarytów. Stosunek ładowności do wielkości dostarczony przez 190,42 był ważnym czynnikiem przy wykonywaniu zadań transportowych poza autostradami, a nawet w mniejszych obszarach miejskich.
Często do wersji brezentowej dodawano hydrauliczną platformę tylną, aby ułatwić czynności załadunku i rozładunku. Turbostar odniósł duży sukces komercyjny dzięki dwuosiowej wersji traktora drogowego, która stała się punktem odniesienia w transporcie drogowym w latach 80-tych XX wieku. Szeroka gama dostępnych silników sprawiałą, że pojazd wyjątkowo dobrze wykonywał swoje zadania na wszystkich dystansach. Spośród wielu wyprodukowanych wersji słynny 190.42 był wyposażony w potężny 480-konny silnik, który zapewniał imponujące osiągi.


od 10 lat

Szczegóły

Tytuł: Model do sklejania Turbostar 190.48 Special (3926)
Podtytuł: od 10 lat
Wydawnictwo: Italeri
Kod paskowy: 8001283039260

Recenzje