Kapitan Nauka. Alfabet na 3 sposoby. Gra edukacyjna (Uszkodzone opakowanie)
Wiek: 3+

Edgard

  • Format: 25 x 24,5 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
49,90 PLN
Nasza cena
36,75 PLN
Oszczędzasz 27%Outlet: uszkodzenie opakowania bez wpływu na treść
Alfabet na 3 sposoby to gra edukacyjna do rozpoczęcia nauki czytania w języku polskim i angielskim. Zabawa opiera się na 3 krokach: od poznania liter, przez łączenie ich ze znaczeniem słów, aż do samodzielnego tworzenia własnych wyrazów. Podczas zabawy, dziecko rozwija wyobraźnię językową, pamięć oraz koordynację oko-ręka, szczególnie pomocne na początku nauki czytania i pisania.

Alfabet na 3 sposoby to także 3 warianty rozgrywek: puzzle, memory i układanki wyrazowe. Z takim zróżnicowaniem zadań nie ma mowy o nudzie – każda z gier to również rozwój nowych umiejętności. Układanie puzzli i dopasowywanie żetonów z literą do obrazków, rozwinie myślenie logiczne oraz koordynację oko-ręka. Memory pozwoli ćwiczyć percepcję wzrokową i utrwali umiejętność rozpoznawania liter. Układanki wyrazowe ukształtują wyobraźnię językową i otworzą przed najmłodszymi świat wyrazów i ich znaczeń.

Zaawanasowani gracze mogą dodatkowo wymyślać rebusy czy wziąć udział w wyścigu o układanie wyrazów na czas.

A jak alpaka, b jak... banan, c jak... cyrk! Dzieci poznają jednocześnie alfabet polski i angielski, co jest dodatkowym atutem podczas rozgrywek.

Wielobarwne i wesołe ilustracje przygotowane przez Agnieszkę Ulatowską będą dla najmłodszych zachętą do nauki. Do gry dołączono także dwustronny plakat z alfabetem w języku polskim i angielskim oraz kolorowymi rysunkami z gry.

Gra zawiera: 26 dwuelementowych puzzli z wyjmowanymi żetonami z literami, 12 żetonów z dodatkowymi literami, dwustronny plakat przedstawiający polski i angielski alfabet oraz instrukcję w dwóch językach. Wszystkie elementy zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje bezpieczną zabawę i wytrzymałość podczas nawet najbardziej emocjonujących rozgrywek.

Od 3. roku życia.

Szczegóły

Tytuł: Kapitan Nauka. Alfabet na 3 sposoby. Gra edukacyjna (Uszkodzone opakowanie)
Podtytuł: Wiek: 3+
Producent: Edgard
Seria: Kapitan Nauka
Kod paskowy: 5903699821091
Rok wydania: 2020
Format: 25 x 24,5 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje