Kapitan Nauka: Droga. Duże puzzle z grą
Wiek: 3+

Edgard

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Jutro (piątek 2021-08-06)
Sugerowana cena
49,90 PLN
Nasza cena
34,75 PLN
Oszczędzasz 31%

Duże puzzle z grą "Droga" (3+) to prawie trzymetrowa układanka, z którą można zbudować mnóstwo dróg o różnych kształtach i wykorzystać do wyścigu samochodami. Wystarczy puścić wodze fantazji i stworzyć nawet najbardziej odjechane trasy. Kto wie, co może się wydarzyć na drodze!
Miłośników szybkiej jazdy czekają natomiast niesamowite przygody - mogą sprawdzić swoje możliwości w grze rozwijającej myślenie strategiczne.
 
Rozwój dziecka:
  • Dzięki układaniu drogi dzieci rozwijają wyobraźnię przestrzenną i kreatywność, a podczas gry doskonalą również kompetencje społeczne.
  • Zabawy konstrukcyjne i trening myślenia strategicznego.
  • Dzięki zabawie z tymi puzzlami każdy może zostać kreatywnym konstruktorem i świetnym kierowcą.
  • Możliwość układania mnóstwa tras według własnego oryginalnego pomysłu pobudza wyobraźnię, uczy planowania, analizowania, a także konstruowania. 
  • Zabawa usprawnia orientację w schemacie własnego ciała oraz orientację przestrzenną niezbędne w rozwoju kompetencji matematycznych i językowych.
Puzzle można łączyć w dowolnej kolejności, wykorzystując wszystkie elementy i zakończenia drogi lub tylko część jej odcinków. A w grze polegającej na wyścigu autami uczestnicy zabawy opracowują trasę najszybciej prowadzącą do zwycięstwa, pamiętając o znakach drogowych i ograniczeniach prędkości.

Barwne ilustracje Aleksandry Płocińskiej przyciągają uwagę atrakcyjnością szczegółów i zachęcają do zabaw konstrukcyjnych i strategicznych.
Puzzle do układania drogi, sygnalizatory oraz auta zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.
 
W pudełku znajduje się 30 elementów (22 elementy drogi, 2 sygnalizatory, parking i stacja benzynowa) oraz kostka i instrukcja.
 

Szczegóły

Tytuł: Kapitan Nauka: Droga. Duże puzzle z grą
Podtytuł: Wiek: 3+
Producent: Edgard
Seria: Kapitan Nauka
Kod paskowy: 5903699821572
Języki: polski
Rok wydania: 2021
Oprawa: pudełko
Redakcja: Płocińska Ola

Recenzje