Lamy i alpaki. Memory

Edgard

  • Format: 18.5x16.0x6.4 cm
  • Oprawa: pudełko kartonowe
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
25,90 PLN
Nasza cena
18,04 PLN
Oszczędzasz 31%Memory Lamy i alpaki (3+) to jedna z najprostszych, a zarazem najbardziej rozwijających gier edukacyjno-rozrywkowych dla przedszkolaków i młodszych uczniów. Idealnie łączy trening pamięci z atrakcyjną tematyką. Jej bohaterami są uwielbiane przez dzieci alpaki i lamy. Te niezwykle ciekawe świata i towarzyskie zwierzęta zostały przedstawione w pełen humoru sposób, tak aby utrzymać uwagę i zainteresowanie dzieci rozgrywką, a także rozbawić je i pozwolić na swobodną pracę wyobraźni.

Memory Lamy i alpaki (3+) stwarza mnóstwo możliwości zabaw. Poznajcie wesołe alpaki i lamy, m.in. zmotywowane sportsmenki, wytrawne czytelniczki oraz wielbicielki mody. Dopasujcie kafelki przedstawiające te same pary zwierząt w różnych pozach, opowiadajcie o ich przygodach, ćwicząc w ten sposób pamięć, koncentrację, spostrzegawczość, a także wyobraźnię. Przyjrzyjcie się uważnie wszystkim zwierzętom, odkryjcie, czym różnią się alpaki od lam, oraz spróbujcie określić ich usposobienie. Dzięki prostym zasadom memory sprawdzi się także w zabawach z młodszymi przedszkolakami.

Barwne ilustracje Katarzyny Nowakowskiej wprowadzają dziecko w świat zwierząt ukazanych w pełen humoru sposób. Zachęcają je tym samym do zabawy i angażują uwagę.

Kafelki do gry zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.

Rozwój

pamięć, koncentracja, spostrzegawczość, wyobraźnia

Ilustratorka

Katarzyna Nowakowska – ilustratorka książek i gier planszowych dla dzieci, projektantka graficzna, autorka plakatów oraz patternów odzieżowych.
wiek: +3

W serii również

    Memory Afryka 3+
    Memory Dinozaury 3+
    Memory Na wsi 3+
    Memory Ocean 3+
    Memory Pojazdy 3+


Szczegóły

Tytuł: Lamy i alpaki. Memory
Producent: Edgard
Seria: KAPITAN NAUKA
Kod paskowy: 5903699821602
Języki: polski
Rok wydania: 2021
Format: 18.5x16.0x6.4 cm
Oprawa: pudełko kartonowe
Redakcja: Nowakowska Katarzyna

Recenzje